Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Jak vybrat kadeřnické nůžky?

Jak vybrat kadeřnické nůžky? Bez ohledu na to, zda pravidelně docházíte do kadeřnického salonu, nebo se stříháte doma sami, vám jistě nemusíme zdůrazňovat, že ani ten nejšikovnější kadeřník neudělá divy bez kvalitního vybavení. A protože mezi základní kadeřnické potřeby patří nůžky, poradíme vám, jak je vybrat.

V prvé řadě byste měli vědět, že existují rozdíly mezi nůžkami určenými pro dámské a pánské účesy. Takže jak tedy vybrat kadeřnické nůžky, aby vám dobře sloužily?

Dejte na své zkušenosti

Jestlipak víte, co se říká o kadeřnických nůžkách pro pány? Že se v podstatě nijak neliší od nůžek, které se používají při stříhání psů. A je to pravda – pánové, neurazte se. Co je však při výběru kadeřnických nůžek opravdu důležité? Zkušenost! Pokud jste již někdy stříhali a měli k dispozici nůžky, se kterými vám šla práce od ruky, pak zbytečně neexperimentujte a pořiďte si stejné či podobné.

Kadeřnické nůžky a ergonomie

Nůžky musí sednout do ruky, jinak s nimi budete zápasit a výsledek nebude stát za to. Máte-li možnost zavítat do kamenné prodejny a daný typ si osahat, udělejte to. Následně si je můžete objednat online za lepší cenu, například na a-vlasy.cz. V nabídce specializovaného prodejce nechybí ani modely značky Solingen, které patří k nejoblíbenějším na trhu.

Kadeřnické nůžky značky Solingen

Rozhodují délka a gramáž

Chystáte-li se otevřít vlastní kadeřnický salon, pravděpodobně budete s nůžkami pracovat velmi často. Mějte na paměti, že čím těží jsou, tím vyšší je i riziko zánětů šlach či karpálního tunelu. Snažte se proto zvolit lehčí model. A co se týče délky, s příliš dlouhými kadeřnickými nůžkami se vám zřejmě nebude dobře manipulovat.

Jakou zvolit špičku?

Jak vybrat kadeřnické nůžky, když nechcete upravovat patku či ofinu břitvou? Sáhněte po nůžkách s ostrou špičkou. Umožní vám protenčit konečky i bez použití efilaček.

Nyní již víte, jak vybrat kadeřnické nůžky. Pokud vám přesto není jasné, jaký typ bude pro vaše účely nejvhodnějším neváhejte se zeptat kvalifikované zákaznické podpory na a-vlasy.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *