Kotvičník zemní vyléčí vaše sexuální problémy

Kotvičník zemní vyléčí vaše sexuální problémy

Hledáte způsob, jak vyřešit problémy s erekcí nebo nechutí k sexuálním hrátkám? Jakmile se ve vztahu objeví problémy související s milostným životem, oheň je na střeše. K nejčastějším příčinám patří přemíra stresu, přepracovanost a někdy i stereotyp. Na trhu je množství přípravků, které poruchy erekce poměrně efektivně řeší, ale na druhou stranu je jejich užívání spojeno s různými zdravotními riziky a vedlejšími účinky. Naštěstí se nabízí i mnohem šetrnější řešení. Nechcete-li zbytečně zatěžovat organismus, můžete vyzkoušet stoprocentně přírodní přípravky. A modlit se, aby účinkovaly alespoň jako placebo… Anebo se najde výjimka, která opravdu funguje? Nazývá se tribulus terrestris!

Co je kotvičník a jak pomáhá?

Pod latinským názvem se neskrývá žádná exotická rostlina, ale bylina zvaná kotvičník zemní. Běžně roste téměř na celé zeměkouli a v zahraničí se pěstuje pro farmaceutické účely. Pozitivní vliv na libido a potenci souvisí s vysokým obsahem látek, které u mužů zvyšují hladinu testosteronu (až o 30 %!) a u žen množství hormonu estradiolu. Výsledkem jsou komplexní účinky na celou sexualitu. Velmi prospěšný je pro ženy procházející menopauzou, protože pomáhá odstranit nepříjemné příznaky. Kotvičník zemní se často používá při problémech s vysokou hladinou cukru v krvi a má blahodárné účinky na krevní oběh. V neposlední řadě se využívá jako podpůrný prostředek při léčbě ledvinových a močových kamenů.

Díky extraktu nemusíte pít litry čaje

S kotvičníkem se v posledních letech doslova roztrhl pytel a na přípravky z něj vyrobené narazíte na každém rohu. Skutečně účinné jsou však pouze některé. Za zmínku stojí například Kotvičník Forte – velmi silný extrakt, který je praktičtější než čajový odvar. Užívání nezabere tolik času (čaj se musí pít průběžně a ve větším množství) a účinky se dostaví mnohem rychleji. Chcete-li se o kvalitním a stoprocentně přírodním přípravku z kotvičníku zemního dočíst více, pokračujte na www.kotvicnikforte.cz.

Publikováno: 28. 04. 2016

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: kotvičník forte | kotvičník zemní