Aerotaxi: Pohodlnější a rychlejší způsob cestování neexistuje

Aerotaxi: Pohodlnější a rychlejší způsob cestování neexistuje

Aerotaxi, prosím! Cože? Ano, slyšeli jste dobře. Proč jezdit taxíkem, když si můžete chytit aerotaxi a dostat se do cíle mnohem rychleji (a ve velkém stylu)? Do sousedního města vzdáleného pár kilometrů vás letecky nikdo nedopraví, nicméně cestování na delší vzdálenosti vzdušnou cestou je naprosto běžná záležitost. Aerotaxi není horká novinka a naopak ho spousta lidí využívá řadu let. Jak služba funguje a pro koho je vhodná demonstrujeme na české společnosti BLUE SKY AVIATION.

Proč je aerotaxi tak populární, když lze létat s běžnými aerolinkami levněji?

Aerotaxi není nic jiného, než menší soukromé letadlo, které není závislé na pravidelném letovém řádu a trase běžných letových linek. V současné době je létání zcela běžné i na menší vzdálenosti a letecké společnosti nabízí rychlé, komfortní a cenově přijatelné cestování. U klasických aerolinek se přesto musíte smířit s tím, že nebudete cestovat sami, ale s neznámými lidmi. A nejde jen o turistickou třídu, také v business class sdílíte prostor s ostatními cestujícími, kteří vás mohou pasivně obtěžovat. A právě v tom vyniká aerotaxi. Nemusíte řešit odbavení a čekat na let několik hodin předem. V letadle máte spoustu prostoru a palubní průvodčí vám věnuje 100 % svého času. Sami si vyberete kdy a kam cestovat, vyhnete se kolonám na dálnicích a nebudete riskovat nepříjemné zdržení. Navíc, letecká doprava je mnohem bezpečnější než dlouhé cestování automobilem.

Proč létat právě s BLUE SKY AVIATION?

Co se týče BLUE SKY AVIATION, přepraví vás kamkoliv po Střední Evropě, ať už v rámci obchodní cesty nebo dovolené. Můžete si s sebou vzít i vašeho zvířecího mazlíčka a vybrat si mezi letadlem pro 3 a 5 osob. Ceny jsou nejlepší v ČR a stálí zákazníci mají navíc 20% slevu. Letadla jsou moderní, spolehlivá a v perfektním stavu, kvalifikovaní piloti mají dostatek zkušeností a je na ně spolehnutí. Český aerodopravce nabízí široké spektrum služeb a mimo klasické přepravy lidí zajišťuje také leteckou přepravu zásilek a zvířat. Všechny podstatné informace najdete na www.blueskyaviation.cz. A nezapomeňte se podívat ani na nabídku zážitkových letů – takový romantický výlet do Karlových Varů, přelet nad alpskými štíty nebo víkend u moře v Chorvatsku rozhodně nezní špatně!

Publikováno: 17. 05. 2015

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: aerotaxi