Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

S mobilní kanceláří budete ve středu dění kdykoliv a odkudkoliv

Mobilita je v současné době na prvním místě a právě proto roste obliba mobilních kanceláří, která dává jedincům i firmám netušené možnosti. Jedním z efektivních nástrojů, které vám ušetří spoustu času i peněz jsou virtuální servery, které už dávno neslouží jen jako pokročilejší forma webhostingu, mailhostingu a souvisejících služeb. Skvělým příkladem je program VPS Windows Plus, který do své nabídky zařadila společnost Coolhousing.

Výkonný server za pár korun a BEZ starostí

Virtuální servery umožňují uživatelům přistupovat ke svým aplikacím a datům kdykoliv a kdekoliv, aniž by se museli spoléhat na vlastní fyzické servery nebo se přizpůsobovat omezením spjatých s běžným webhostingem. Program VPS Windows Plus přitom oslní nejen výkonem (který je mimochodem vyšší, než výkon většiny běžných kancelářských PC), ale i cenou. Virtuální „železo“ s třemi procesorovými jádry taktovanými na 2 400 MHz, 3 GB operační paměti, 90 GB prostoru na pevném disku s propustností zhruba 80 MB/s a konektivitou 100 Mb/s můžete mít již za necelých šest set korun měsíčně (první zvolené platební období), přičemž náročnější uživatelé mohou využít možnost rozšíření na externím datovém úložišti.

Podle sales managera Coolhousingu, Jiřího Dvořáka, po virtuálních serverech na platformě Windows často sáhnou zákazníci, kteří vyžadují provoz původně desktopových aplikací i bez toho, aniž by byli nuceni mít s sebou v terénu notebook se všemi citlivými daty. Díky VPS mají mobilní kancelář stále s sebou a mohou jednoduše přistupovat k aplikacím jako je účetní program Pohoda, mzdový systém Avensio, kancelářské baličky typu Open Office a Office 365 nebo analytické programy pro obchodování na burzách (MetaTrader…).

Další výhody virtuálního desktopu

A proč VPS upřednostnit před vlastním serverem? Nebudete muset investovat do nákupu drahého hardware a starat se o jeho provoz. VPS funguje na principu sdílení serveru několika uživateli, mezi které se díky speciálního software rovnoměrně dělí výkon tak, aby bylo zajištěno správné fungování jednotlivých aplikací. Samozřejmostí je automatická záloha za běhu serveru a přesunutí na jiný server v případě poruchy tak, aby byla zajištěna kontinuita služeb. Pokud vás možnost, jak ušetřit čas, peníze a v neposlední řadě i starosti zaujala, nezapomeňte se podívat na aktuální nabídku VPS od coolhousing.net.