Virtuální kancelář: Úsporné a praktické řešení pro každého

Virtuální kancelář: Úsporné a praktické řešení pro každého

Kdo chce podnikat, neobejde se bez kanceláře. Opravdu? Svého času ji skutečně většina byznysmenů potřebovala, ale doba se změnila. Moderní technologie daly pojmu home office úplně jiný rozměr a stále více lidí koketuje s myšlenkou práce z pohodlí domova. Protože proč ne – ušetří peníze za pronájem klasické kanceláře a logicky i spoustu času, který by strávili každodenními přesuny. Chcete si to zařídit zrovna tak? Pak jste správným adeptem na virtuální kancelář a občasný pronájem zasedací místnosti.

Sídlo firmy potřebujete. Proč ho nemít doma?

Pokud se chystáte podnikat pod hlavičkou společnosti s ručením omezeným, jistě vám neuniklo, že jednou z podmínek je určení sídla firmy. To může být kdekoliv, třeba v místě vašeho bydliště – ale nabízí se hned několik důvodů, proč si raději zřídit virtuální kancelář v Praze: hlavní město je vnímáno jako mnohem prestižnější adresa, a firmám sídlícím v metropoli navíc nehrozí tak časté kontroly ze strany úřadů.

V čem tví výhody virtuální kanceláře?

Zásadní rozdíl mezi klasickou a virtuální kanceláří spočívá v ceně. Virtuální kancelář v Praze vás vyjde na zlomek částky, kterou byste zaplatili za běžné kancelářské prostory. V případě potřeby si můžete kdykoliv připlatit za pronájem zasedací místnosti – ale nikoliv, když pro ni využití nenajdete. Se zřízením virtuálního sídla souvisí i množství služeb, které mohou firmám usnadnit administrativu. Jmenovitě jde například o zřízení telefonní linky a přesměrovávání telefonátů, přeposílání/skladování pošty, zastupování před úřady, správa webu, vedení účetnictví apod.

Cena až na druhém místě. V hlavní roli kvalita služeb

Nabídka virtuálních kanceláří je široká a mnohé subjekty se nechají zlákat nejnižší cenou. Ta se přitom může pohybovat jen o pár desítek či stovek korun níže než cena za virtuální kancelář na mnohem vyšší úrovni. Chcete-li udělat dojem na své obchodní partnery a klienty, nesnažte se zbytečně ušetřit každou korunu a raději se zaměřte na rozsah a kvalitu nabízených služeb. Oproti klasické kanceláři ušetříte majlant tak či tak.

Publikováno: 13. 02. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: pronájem zasedací místnosti | virtuální kancelář