Gonap - synonymum pro moderní čistírny odpadních vod

Gonap - synonymum pro moderní čistírny odpadních vod

Myslíte ekonomicky a ekologicky? Tak to místo jímky nebo septiku jistě doma máte nejmodernější produkt dnešní doby - domácí čistírnu odpadních vod.

Proč domácí čistírnu odpadních vod?

Takovéto čističky mají totiž oproti klasickým septikům a žumpám velmi nízké provozní náklady a nabízí i mnohem elegantnější řešení tohoto poněkud choulostivého problému. U domácích čistíren je odpadní voda z domácnosti odváděna do čistírny, kde je pak voda čištěna mechanicky i biologicky. Významně se na jejím očištění podílí i mikroorganismy. Vyčištěnou odpadní vodou pak můžete užívat k zalévání zahrady. Takovéto moderní čistírny odpadních vod můžete mít postavené nejen u rodinnému domu, ale i u kempu, penzionu, hotelu apod.

Jakou čistírnu vybrat? Čistírny GONAP

Hledáte čistírnu pro domácí užití? Zkuste tu od firmy Gonap. Společnost GONAP je specializovaným výrobcem domovních čistíren odpadních vod, septiků, jímek, vodoměrných šachet a zemních filtrů. Mimo toho však dodává také čerpací stanice, zařízení pro odvodňování kalu, provzdušňovací systémy, řídící systémy pro ČOV (i s vizualizací), včetně komplexního těsnícího systému INTEGRA. Gonap je certifikovanou firmou dle systému kvality ISO 9001:2000. Společnost je absolutní špičkou ve svém oboru, která neustále pracuje na inovaci a vývoji nových produktů. Pro jejich výrobu užívá ty nejkvalitnější materiály a moderní technologie. Úzce spolupracuje i s jinými organizacemi, které jim pomáhají přivádět na trh to nejlepší, co je v současné době na českém trhu dostupné. Čístírny GONAP jsou vyrobeny z kvalitních vysoce odolných plastů určených pro podzemní i nadzemní usazení. Celoplastové kontejnery jsou absolutně neprodyšné, takže se nemusíte obávat žádného zápachu. Jejich velikost je různá, podle toho pro kolik osob je určena (může být až pro 150). Vždy se jedná o moderní zařízení, které má automatický provoz a nevyžaduje téměř žádnou údržbu.

Čistírny Gonap ušité přímo na míru

Gonap čistírny odpadních vod pouze neprodává, ale také je i realizuje a rekonstruuje. V případě potřeby vám také prostuduje projektovou dokumentaci a pokud je to nutné, tak doporučí i úpravu návrhu. Společnost je za vás schopna vyřídit stavební povolení, případně i vypracovat potřebnou dokumentaci k úřednímu řízení. Firma GONAP je prostě jedničkou na českém trhu. Tento profesionál s bohatými referencemi a řadou významných certifikátů, vám dokáže nainstalovat čistírnu přesně na míru. Tedy čistírnu přizpůsobenou místním podmínkám (prostředí, v němž bydlíte). Domácí čistírna vod GONAP je vratnou investicí, která se vyplatí. Více o službách společnosti se dozvíte na jejich domovských internetových stránkách Gonap.cz.

Publikováno: 21. 05. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam