Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Atraktivní bydlení s výhledem na Vltavu

Obyvatelé hlavního města mohli v posledních letech zaznamenat několik velmi zajímavých developerských projektů, které se mohou pochlubit  atraktivní lokalitou a dobrou občanskou vybaveností. Mezi novostavby, které v Praze vznikají patří i nová pražská čtvrť s názvem DOCK. Ta vzniká na rozhraní Libně, Karlína a Holešovic a slibuje velmi pěkné bydlení s přímým výhledem na Vltavu, stejně jako možnost pronájmu kancelářských prostorů. Pokud se v brzké budoucnosti chystáte vyměnit bydlení za lepší, mohla by být čtvrť DOCK tím, co hledáte. Pojďme se do „doků“ podívat blíže. Co všechno vám mohou nabídnout?

 

Jde o především velmi romantické bydlení, které je, co by kamenem dohodil, od centra města. Developerský projekt DOCK je rozdělen do čtyř etap a ve finále bude nabízet 120 000 m2 rezidenčních a komerčních ploch. Novostavby Praha uspokojí široké spektrum zájemců o nové bydlení. Jste single? Potom jsou pro vás byty 1+kk jako dělané. Pro rodiny s dětmi budou vhodnější luxusní dvoupodlažní mezonety 4+kk. Na výběr budete mít mezi rozlohou 100 a 124 m2. Byty se mohou pochlubit terasou s výhledem na Vltavu a to po celém obvodu bytu. Aby byl vyřešen problém s parkováním, ke každému bytu je nabízeno parkovací místo.

 

Díky ideální poloze to budete mít z doků do centra opravdu kousíček. Jen pět minut pěšky se nachází stanice metra Palmovka, která vás v cuku letu doveze na druhý konec města. Developerský projekt ocení také majitelé lodí. V bezprostřední blízkosti bydlení se nachází prostory moderní mariny, s poskytnutím plnohodnotného servisu.

 

Takže pro jistotu ještě jednou. Až se budete zajímat o prodej bytů v Praze, neměly by vás byty v docích nechat chladné. Užívejte si nádherný výhled na Vltavu a prostorné byty, které splňují všechny standardy moderního bydlení

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.