E.ON Rádce: Ví vše o energii, ekologii a úsporách

E.ON Rádce: Ví vše o energii, ekologii a úsporách

Chcete se dozvědět zajímavé informace o ekologii, energetice a úsporách? Pak vám přijde vhod nová unikátní služba E.ON Rádce, která kombinuje prvky online encyklopedie, vyhledávače a osobního poradenství. Dozvíte se praktické rady související s alternativní dopravou, chytrou domácností a příbuznými okruhy. Tím ovšem možnosti služby nekončí – každý den můžete kontaktovat live chat a zeptat se na konkrétní dotazy rádců.

Obsáhlá databáze

V databázi na adrese www.eon.cz/radce najdete stovky tématických článků. Stačí zadat klíčové slovo a dostanete odpověď na otázku nebo řešení problému, který vás zrovna trápí. Pokud je váš dotaz natolik specifický, že na něj odpověď nenajdete, obrátíte se na online rádce a ti vám odpoví.

V čem je služba E.ON Rádce tak jedinečná?

Projekt E.ON Rádce není obyčejná znalostní báze, ale neustále se rozšiřující encyklopedie. Informace průběžně přibývají, a to na základě odpovědí na nové otázky, které lze pokládat rádcům na live podpoře. Zatímco jiné zdroje mají své limity, E.ON Rádce vám vždy nakonec poskytne uspokojivou odpověď.

Proč byste měli E.ON Rádce využívat pravidelně?

E.ON rádce vám poskytne odpovědi na otázky z následujících okruhů: Rady jsou především pro domácnosti, ale spoustu informací využijete také v rámci podnikání. A nenajdete-li odpověď v databázi, použijete online dotazník. Rádce vám poradí skrze email v pracovních dnech mezi 9:00 a 16:30. Odborníci se postarají o to, abyste získali informace co nejrychleji. Ať už hledáte odpovědi na otázky typu „vyplatí se elektromobil“, „výhody CNG“ nebo „jak získat dotace“ - E.ON Rádce pro vás vždy najde korektní informace. A vy už nebudete muset ztrácet čas zdlouhavým hledáním a ověřováním více zdrojů.

Publikováno: 08. 11. 2016

Kategorie: Energie

Autor: Adam

Tagy: e.on rádce