Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Atraktivní nabídka dovolené ve slunné Itálii

Minus dvacetistupňové mrazy člověka donutí přemýšlet, kam se v létě vydá na dovolenou. Pokud jste již křížem krážem projezdili celou Evropu a nenapadá Vás, kam byste se letos mohli podívat, využijte lákavou nabídku dovolené v Itálii, kterou nabízí jedna z největších cestovních agentur v České republice. Podívejte se do země, která je pověstná svými nádhernými plážemi, unikátními historickými památkami a především nočním ruchem. Vrhněte se do víru diskoték, ochutnejte nefalšovanou italskou zmrzlinu a podívejte se na slavnou šikmou věž v Pise. I vy můžete strávit léto v Itálii. S NewTravel se tam dostanete velmi levně.

 

Zájezdy do Itálie lákají i po letech

Mohlo by se zdát, že o zájezdy Itálie již není tak velký zájem, jako po revoluci. Opak je pravdou, do Itálie míří stále více turistů, což má vliv na neustále zkvalitňování služeb. Dovolená Itálie je vhodná pro všechny, kteří si chtějí odpočinout na velmi pěkných plážích, koupat se v teplém Středozemním moři a užít si spoustu zábavy a poučení. Itálie je rovněž kolébkou módy a pokud vám to finance dovolí, můžete navštívit některé z celé řady exkluzivních butiků a udělat si radost modelem od světoznámého módního návrháře. Díky NewTravel máte možnost využít last minute Itálie a ušetřit. Díky last minut je Itálie mnohem dostupnější a můžete si na ni zajet s celou rodinou.

Proč právě Itálie?

Itálie je univerzální turistickou destinací, která nabízí vše, co od pohodové rodinné dovolené očekáváte. Navíc není tak daleko, jako exotické Thajsko či Egypt. Pokud jste ještě u Středozemního moře nebyli a rozhodujete se mezi Chorvatskem a Itálii, volte mnohem zábavnější variantu – Itálii.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *