Reklama

Zážitkové jízdy Tesla

Vyzkoušejte si na vlastní kůži úžasné jízdní vlastnosti vozu Tesla.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Pobyt na horách ve stylové chalupě

Roubenky a srubové domy představují nejen víkendové pobyty pro všechny, ale v posledních letech se stávají sruby i domy pro celoroční bydlení. Dovolenou si jistě zasloužíme všichni a také máme o volných dnech každý jinou představu. Někdi si rád odpočine u moře, jiný rád rybaří a chodí po památkách, jiný se rád toulá přírodou po horách. Stylové dřevěné sruby a roubenky nabízení stejný komfort, jako máme kdekoliv jinde. Jsou moderní, krásné a nabízejí komfort a luxus. A protože jsou zhotoveny ze dřeva, mají mnoho pozitivních výhod, které třeba v hotelu nenajdeme.
Ubytování ve srubu je zejména pro ty, co si chtějí odpočinout od městského vzduchu a betonové džungle plné supermarketů a shonu. V horské krajině vypadají takové domy jako domečky z pohádky, které jsou obklopeny přírodou, čistým vzduchem a klidným prostředím, kde si můžeme odpočinout a načerpat sílu na další dny.
Tyto sruby jsou postaveny z kvalitního dřeva, které je dobře opracované a používá se zejména pro stavbu takových typů rodinných domů. Vhodné je dřevo smrkové, borovicové, ale i cedrové a modřínové, které se používá zejména pro stavbu spodní vrstvy srubu, protože je velmi odoný proti vlhkosti a plísním. Navíc je dřevo obnovitelný materiál, takže jde prakticky o ekologicku stavbu, kde se můžeme cítit příjemně. Bydlení v takovém domě je vhodné zejména pro jedince, kteří trpí astmatem, revmatismem nebo jinými dýchacími problémy. Měli bychom ale při stavbě takového srubu myslet na to, že je určitě lepší oslovit profesionální stavební firmu.
Takže pokud hledáme spolehlivý pronájem chalupy na horách, kam bychom mohli se svými ratolestmi o prázdninách vyrazit, můžeme se poohlédnout po stylovém srubu nebo klasické roubence třeba v Krkonoších, Jeseníkách, Beskydech nebo kdekoliv jinde. Tyto chalupy jsou stylově a přitom moderně vybaveny, takže se nemusím obávat, že bychom zde nenašli to, co máme v městském bytě. Jde zejména o plně vybavenou kuchyň s moderními elektrospotřebiči, masivní nábytek, který se do těchto chalup náramně hodí, ale mnohé chalupy mají dokonce i kachlová kamna, která jsou nejen zdrojem tepla v chalupě, ale také zdrojem dobré nálady a příjemné atmosféry. Tak vzhůru do přírody a načerpat nejen čistý vzduch, ale i energii.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *