Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Letní výlety, které vás budou bavit

Neseďte v létě doma a naplánujte si výlet s kamarády, s partnerem nebo s rodinou. Inspirujte se letními aktivitami, ze kterých si vybere každý. Užijte si v létě oblíbený sport, navštivte kulturní památky nebo vyzkoušejte novou a oceňovanou restauraci.

Kam vyrazit

Udělejte si plán, kam vyrazíte. Napište si seznam oblíbených míst, kam se už nějakou dobu chcete podívat. Poté si určete plán cesty a nebojte se objet i víc míst. Poznávejte okolní místa a prozkoumejte všechny krásy České republiky. Pokud plánujete výlet do zahraničí, plán cesty se vám bude také určitě hodit.

Co s sebou

Sbalte si s sebou na cesty dostatečné množství oblečení, hygienických pomůcek, ale také nezapomeňte na zábavu, ať už se jedná o knihy, karty nebo deskové hry. Přibalte si s sebou jídlo i pití na cesty. Zajímejte se také o technický stav svého vozu a před odjezdem navštivte pneuservis, kde nezapomeňte přezout na letní pneumatiky a také si nechte vyvážit kola a využijte služby geometrie kol.

Za kulturou

Vyberte si kulturní památky v okolí, ať už se jedná o hrad, zámek, chrám nebo třeba kostel se zajímavou historií. Kultura může bavit dospělé, ale také děti, hlavně pokud se dozvíte zajímavé pověsti a strašidelné legendy. Zajímejte se o historii daného místa a poznejte i místo, kde bydlíte.

Sportovní vyžití

V létě si užijte také oblíbený sport, ať už se jedná o plavání, cyklistiku nebo třeba plážový volejbal. Zapojte do sportování celou rodinu a klidně i své kamarády. Nebojte se uspořádat přátelské utkání na hřišti, v tělocvičně nebo na vlastní zahradě.

Adrenalin na místě

Pokud patříte k milovníkům adrenalinových zážitků, vyzkoušejte motokáry, lanové centrum nebo třeba oblíbený paintball. Naplánujte si aktivní léto na vodě, případně se vydejte do hor, kde si vyzkoušíte výstup na skály.

Gastronomické zážitky

I když léto svádí spíš k odlehčení jídelníčku, nevyhýbejte se gastronomických zážitkům. Zajeďte si na vyhlášenou zmrzlinu nebo dezert, který se peče ve vedlejším městě, případně ve vedlejším kraji.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *