Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Vzdělání

Atraktivní studium s důrazem na praxi? Jednoznačně MBA!

Sebevzdělávání je nikdy nekončící proces. Pokud jste právě absolvovali vysokou školu a máte pocit, že vás příliš dobře nepřipravila na budoucí profesi, začněte studovat tam, kde lektoři kladou důraz na praktickou stránku. Přihlaste se na studium MBA a získejte skutečně potřebné vědomosti, praktické dovednosti i užitečné kontakty.

Co je to „MBA“?

Master of Business Administration neboli MBA je vysokoškolský program, jehož podstatou je získání znalostí v oboru managementu. Studium je určeno především pro zástupce středního a vrcholového management, ale běžně se ho účastní také majitelé společností, představitelé neziskových organizací a zaměstnanci státní správy. Hlavní předností MBA je propojení teoretických znalostí s praktickými dovednostmi, čímž se liší od běžného vysokoškolského studia.

V posledních letech kladou personalisté mnohem větší důraz na praktické dovednosti a vzdělání řídících pracovníků. Titul MBA získaný absolvováním manažerského programu na renomované škole je proto vskutku žádoucí.

Jak vypadá studium MBA v praxi?

Manažerské programy studují převážně pracující lidé, čemuž odpovídá systém výuky. Jako příklad poslouží online forma studia na European School of Business & Management. Roční studium je rozděleno do tří bloků a většinu výuky pokrývá e-learning. Lektoři aplikují tzv. Oxfordský model výuky, jehož podstatou je důraz na samostatné uvažování, vyhledávání informací a logickou argumentaci. V rámci studia lze s lektory a spolužáky komunikovat online.

Přihlásíte-li se ke studiu MBA na ESBM, nebudete litovat. Podle statistik mají absolventi manažerských škol v průměru o 30 % vyšší plat. Navíc se seznámíte se zajímavými lidmi z oboru a možná navážete výhodná obchodní partnerství.

Chcete-li se o studiu MBA dozvědět více, pokračujte na www.esbm.cz.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *