Hutní materiál se může hodit každému - od stavebních firem po domácí kutily

Hutní materiál se může hodit každému - od stavebních firem po domácí kutily

Malí živnostníci, velké stavební firmy, chataři i ti, kteří si raději vše na domě udělají vlastníma rukama, potřebují profesionální materiály. A mají na ně vysoké požadavky, byť jde třeba o jednotlivé kusy. Víme, s kým nebudete muset dělat kompromisy.

Víc než jen prodejna

Sháníte materiály pro svou stavební, strojírenskou, kovářskou či zámečnickou firmu, nebo se chystáte sami zvelebovat chalupu? Velkoobchod a maloobchod uspokojí poptávky jakéhokoli objemu, v ideálním případě byste však měli hledat něco víc: dodavatele, který poskytuje i doprovodné služby. Zvolená společnost by měla mít v nabídce nejen prodej hutního materiálu, ale i jeho řezání, stříhání, ohýbání, vypalování a různé další úpravy. Jen tak budete mít jistotu, že získáte přesně to, co potřebujete – bez další časové a finanční investice. Pokud dodavatel nabízí i dopravu, máte vyhráno.

Široký sortiment a spolehlivé služby

Litvínovská firma Lumasteel je zářným případem dodavatele hutního materiálu, který klientům poskytuje kompletní servis. Pestrý sortiment kovových obrobků vám upraví dle libosti. Tyčový materiál obdržíte nařezaný pásovými pilami na zadané rozměry a množství kusů, plechy rozstříhané na různé formáty tabulovými nůžkami. Vypálení jakéhokoli tvaru je možné přímo dle vašeho okótovaného výkresu. Díky nejmodernější laserové technologii není problém splnit klientovo přání do puntíku. Firma dále zajistí svaření brány či plotu a ohýbání plechů do 2 mm síly a 2 m délky. Nechce-li se vám trápit s vrtáním, postará se i o děrování.

Armovna Lumasteel

Novou, avšak neméně populární službou společnosti Lumasteel je armování železa. Jednoduché třmínky dodá armovna již na druhý den a ušetří vám spoustu času a práce. Nebojí se ani náročnějších zakázek, ohýbání betonářské oceli a složitých konstrukcí. Odborníci s dlouholetými zkušenostmi vám pomohou navrhnout konstrukci a realizovat celý projekt. Konzultace s nimi vám možná přinese efektivní řešení, na něž byste sami nepřišli.

Publikováno: 29. 08. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: hutní materiál | prodej hutního materiálu