Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Audio pocity – drogy bez rizika

Posláním tohoto článku rozhodně není nabádat čtenáře k užívání drog. Právě naopak. Drogy jsou největším nepřítelem zdravého myšlení a není třeba rozpitvávat, jak destruktivní mají efekt na náš organismus.  Pokud hledáte netradiční způsob relaxace a uvolnění, existují mnohem zdravější způsoby, jak toho dosáhnout. Velmi populární jsou takzvané psychowalkmany. Přístroje, které využívají binaurální efekt a stimulují naše mozková centra. V praxi to vypadá tak, že posloucháme určité soustavy zvuků a tónů, které nás uvedou do příjemných stavů mysli.

 

Psychowalkman je relativně drahá záležitost a pokud máte hlouběji do kapsy, jistě se vám bude líbit mnohem levnější způsob, jak se dostat do stavu blaženosti. Jedná se o mp3 nahrávky s názvem AUDIO POCITY, které plně zastanou funkci psychowalkmanů. Jednotlivé nahrávky jsou mnohem levnější, než psychowalkman a účinky jsou plně srovnatelné. I vy můžete vyzkoušet, jaké to je ve stavu ovlivněném psychotropními látkami, jako je marihuana, hašiš, LSD, heroin a mnoho dalších.

 

To samozřejmě není všechno, AUDIO POCITY obsahuj mnohem více nahrávek. Chcete zažít pocity, které se přibližují orgasmu? Trápí vás špatná paměť či návaly vzteku? Na všechny stavy mysli existují nahrávky, které stimulují mozek a vám se dostane uvolnění a zlepšení vnímání. AUDIO POCITY  jsou naprosto bezpečné a nemají vedlejší účinky. Stejně tak na nich neexistuje závislost, jako na drogách.  Nezkoušejte drogy a stimulanty, vyzkoušejte AUDIO POCITY. Binaurální efekt zaručí, že se budete skvěle bavvit.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.