Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Audioknihy a jejich výhody aneb jak na osobní rozvoj snadno a rychle

Rozhodli jste se, že začnete pracovat na svém osobním rozvoji a uděláte krok kupředu? Vstříc lepším zítřkům a kariéře, o které se vám dříve ani nesnilo? Ideálním prostředkem, který vás takříkajíc nakopne a dodá vám chuť něco dělat, jsou motivační knížky od světových autorů, kteří v životě něco dokázali. Prostřednictvím vhodně zvolené literatury však získáte nejen motivaci, ale také praktické informace, které vám výrazně usnadní cestu k úspěchu. Ale co když ke čtení nemáte vztah, nebo na něj jednoduše nemáte čas? Ani to není nepřekonatelný problém – začněte se vzdělávat pomocí audioknihy!

Nalejte do sebe zajímavé informace

Někteří lidé nedají na psané slovo dopustit, jiní se ke čtení musí nutit. Audioknihy představují elegantní způsob, jak do sebe dostat co nejvíce vědomostí s minimálním úsilím. Nevěříte? V tom případě si vzpomeňte, jak vám rodiče pouštěli pohádky na audiokazetách a vy jste se je okamžitě naučili vyprávět zpaměti. Obdobně fungují i audioknihy, které si můžete pouštět kdykoliv uznáte za vhodné. Uložíte si je do mp3 přehrávače nebo mobilního telefonu, nasadíte si sluchátka a hravě zkombinujete vzdělávání s rutinními činnostmi jako je vaření, cvičení na rotopedu nebo jízda autobusem.

Audioknihy vám ušetří spoustu času, který můžete věnovat mnohem důležitějším činnostem, než je čtení. A právě proto si je oblíbili profesionální řidiči, maminky na mateřské dovolené a řada dalších lidí, kteří by knihy do nabitého programu nemohli zařadit.

Naučná literatura v audioformě má i další výhody – šetří váš zrak, který si beztak namáháte celý den. Nebylo by příjemnější zavřít oči a zaposlouchat se do toho, co vás zajímá? Pro lidi, kteří trpí vážnou poruchou zraku jsou audioknihy nenahraditelné.

Nejlepší audioknihy od známých autorů

Otázkou je, kde audioknihy na téma motivace a osobní rozvoj koupit. Zkuste to u specializovaného prodejce na www.progresguru.cz, v jehož nabídce najdete i světové bestsellery od Richarda Dennyho nebo Lea Babauty. Je to jednoduché – registrujte se, zaplaťte a stáhněte. Stále váháte a nejste si jistí, jestli je vybraná audiokniha správnou volbou? V tom případě si pusťte ukázku, která je zdarma. Není na co čekat, začněte se vzdělávat a vykročte vstříc lepším zítřkům!