Potřebujete půjčku a nemáte účet v bance? Je tu rychlé řešení

Potřebujete půjčku a nemáte účet v bance? Je tu rychlé řešení

Pro dnešní dobu jsou elektronické platební transakce úplná samozřejmost, avšak jejich použití vyžaduje vlastnictví bankovního účtu. Přestože to tak na první pohled možná nevypadá, stále existují lidé, kteří účet v bance nemají a nebo mít nemohou. Proč tomu tak je? Někdo raději počítá bankovky přímo v peněžence a bankám jednoduše nedůvěřuje. Platba tak říkajíc na dřevo je pro něj největší jistota. A jiný zase, i když by chtěl, bankovní účet používat nemůže, například z důvodu zablokování účtu exekutorem. Ovšem v případě, že si chcete půjčit peníze, nastává problém. Ne každá finanční společnost vám totiž půjčku poskytne. Na koho je tedy možné se obrátit?

Kam jít pro půjčku?

Bez bankovního účtu se v běžném životě zcela jistě obejdete, vždyť platby v hotovosti jen tak brzy nevymizí. Pokud ale potřebujete půjčku a půjdete rovnou do banky, věřte, že s žádostí o úvěr neuspějete. Bankovní domy zpravidla podmiňují poskytnutí půjčky otevřením běžného účtu, což se vám z určitých důvodů právě nemusí podařit. Navíc, sjednání bankovního úvěru je poměrně zdlouhavá administrativní záležitost, při které si každá banka podrobně prověří každého klienta. Proto, nechcete-li zbytečně ztrácet čas, můžete se rovnou obrátit na nebankovní společnost, která poskytuje přímo půjčku bez bankovního účtu. Celý úvěr vyřídíte během chvilky na internetu a k vyplacení hotovosti lze dokonce využít několik alternativních způsobů.

Online půjčka v hotovosti

Absence bankovního účtu není pro některé soukromé finanční společnosti žádný problém, i když převážná většina z nich vyplácí půjčku pouze převodem na bankovní účet. Pokud vás napadá, že si můžete nechat poslat peníze z půjčky na účet někoho z rodiny či přátel, máte smůlu. Nebankovní společnosti velmi často požadují ověření vašeho bankovního účtu klasickým převodem jedné koruny na účet poskytovatele. Jestliže nedisponujete vlastním bankovním účtem, pak nezbývá nic jiného, než využít rychlou půjčku bez bankovního účtu. Ta vám bez jakékoli časové prodlevy ihned dodá chybějící finance. Žádost o půjčku podáte na konkrétních webových stránkách poskytovatele. Vyplníte jednoduchý online formulář, ten odešlete a následně jste obratem informováni o výsledku schválení úvěru. Je-li kladný, můžete zvolit, jakým způsobem si přejete vyplatit hotovost.

Alternativní způsoby vyplacení hotovosti

Okamžitá online půjčka vám dokáže neskutečně rychle proměnit peníze do podoby hotovosti. Nemusíte se obávat, není nutné čekat na poštovní poukázku ani na kurýra. Stačí, když zajedete k nejbližší čerpací stanici EuroOil, kde vám hotovost předá do ruky obsluha benzinky. A nebo si můžete nechat vyplatit půjčku na anonymní platební kartu, na kterou se vám peníze připíší téměř okamžitě. Anonymní platební karta funguje úplně stejně jako jakákoli jiná bankovní karta společnosti MasterCard, pouze s tím rozdílem, že není propojena s bankovním účtem. Zaplatíte s ní na platebním terminálu u obchodníků, případně vyberete hotovost z libovolného bankomatu. Vidíte sami, že i bez bankovního účtu se dokážete poměrně rychle dostat k penězům. Získané finanční prostředky můžete použít na cokoli, nikomu nemusíte nic zdůvodňovat. Nebankovní společnosti jsou ke svým klientům více benevolentní než banky, a tudíž poskytují půjčku i lidem s nedostatečným příjmem, nezaměstnaným, se záznamem v registru, atd. Avšak nikdy nezapomínejte na to, že každá půjčka je závazek, který je nutno splatit. Proto se nikdy nezadlužujte neúměrně svým možnostem.

Publikováno: 12. 07. 2017

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: půjčka bez bankovního účtu | rychlá půjčka bez bankovního účtu