Equitana Hotel Resort: Zažijte restart v luxusním wellness hotelu

Equitana Hotel Resort: Zažijte restart v luxusním wellness hotelu

Hledáte-li způsob, jak dát odpočinout svému znavenému tělu i mysli, máme pro vás perfektní tip. Přesto, že se blíží léto a s ním i čas dovolených u moře, nikde není řečeno, že si nemůžete dopřát jedinečný wellness pobyt v luxusním hotelovém resortu. A chcete-li si zasloužené volno užít plnými doušky, buďte nároční a rezervujte si některý z balíčků ve vyhlášeném Equitana Hotel Resortu. Prostředí oblíbeného komplexu je jako stvořené pro milovníky nerušené relaxace, ale také pro ty, kteří preferují aktivní trávení volného času.

Užijte si wellness se vším všudy

Pokud jste ještě nikdy wellness centrum nenavštívili, vězte, že právě wellness hotel Equitana předčí vaše veškerá očekávání. Pro zkušenější návštěvníky, kteří již mají pár wellness pobytů za sebou, pak návštěva resortu představuje pomyslné zvednutí laťky. Příjemné prostředí moderního komplexu vás dokonale uhrane a o návratu domů nebudete chtít ani slyšet. K největším lákadlům patří hotelový bazén s protiproudem, jehož sílu lze individuálně nastavit. Kromě plavání můžete svému tělu dopřát procedury v parních lázních, klasické finské sauně i v moderní infrasauně. Samozřejmě nechybí ani tolik oblíbená jakuzzi vana a privátní kabina pro nerušenou partnerskou relaxaci.

Prvotřídní kuchyně

Wellness pobyt nikdy není pouze o procedurách. Tělo i mysl nachází uspokojení také díky dobrému jídlu, a právě toho se vám v Equitana Hotel Resortu dostane v hojné míře. Zda si ve stylové restauraci vyberete českou klasiku z kvalitních surovin, vyhlášenou zahraniční specialitu, nebo třeba něco veganského, je na vás. Vašim chuťovým pohárkům se v každém případě dostane naprostého uspokojení.

Je libo výlety v koňském sedle?

Prostředí v okolí hotelu Equitana je jako stvořené na procházky. Můžete je absolvovat po nohou, ale také v koňském sedle. Resort disponuje vlastní jízdárnou na vysoké úrovni - dokonce pořádá i prestižní soutěže. Je však samozřejmě vhodná i pro naprosté začátečníky. Chcete se o wellness hotelu dozvědět více? Kompletní informace o službách a pobytových balíčcích najdete na www.equitana.cz.

Publikováno: 10. 06. 2018

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: equitana hotel resort | wellness hotel