Až skončí restrikce, vydejte se do nejlépe vybaveného fitka v Ostravě

Až skončí restrikce, vydejte se do nejlépe vybaveného fitka v Ostravě

Zima pomalu končí a zanedlouho se budeme po venku promenádovat v lehčí bundě, což je jen krůček od plavek. Ale ruku na srdce, kdo z nás během pandemie nepřibral alespoň pár kilo tukové tkáně? Pokud máte pocit, že jste nikdy nebyli v tak špatné kondici jako nyní, dejte se před plavkovou sezónou do pořádku. Až se opět otevře nejlépe vybavené fitness centrum Ostrava FIT PARK, bude to jízda. Proč byste měli docházet právě zde?

Posilování a cvičení bez čekání

Pokud bytostně nesnášíte čekání na posilovací stroje, budete z FIT PARKU u vytržení. Nabízí největší cvičební plochu v republice (samozřejmě klimatizovanou). Dostanete na výběr z 220 posilovacích a kardio strojů.

Ráj pro milovníky kardia i silového tréninku

Nedokážete-li si představit trénink bez kardia, pak se fitness Ostrava stane vašim druhým domovem. Přes 20 běhacích pásů, 6 veslovacích trenažérů, schodové trenažéry a spousta dalších kardio strojů garantují špičkové podmínky i pro vrcholové sportovce. Navíc nechybí ani běžecká dráha pro tréninky dynamiky. Více než slušně je na tom FIT PARK také z hlediska výbavy posilovacích strojů. Ve fitku jich je přes 160 a navrch 4 tuny železa v jednoručkách. Ve funkční zóně pak najdete kompletní výbavičku pro vzpírání a crossfit včetně 5 párů gymnastických kruhů, desítek metrů hrazd, 7 šplhacích lan, desítek tun závaží v podobě kettlebellů a kotoučů či 30 nakládacích olympijských os.

H.E.A.T. program

Co je to heat Ostrava? No přece unikátní pohybová aktivita, které se může zúčastnit každý, kdo chce udělat něco pro zdraví. Kondiční chůze v podobě skupinového cvičení a speciálním pásu Maxerruner je perfektní metodou pro zvýšení kondice a vytrvalosti. Navíc velmi pozitivně prospívá lymfatickému systému a dalším aspektům organismu. Fitness Ostrava Vítkovice má v rukávu i další esa. Přečtěte si o něm více na www.fitpark.cz a začněte se těšit na zahájení letošní sezóny!

Publikováno: 22. 02. 2021

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam