Jak se dostat do formy? Obraťte se na osobního trenéra...

Jak se dostat do formy? Obraťte se na osobního trenéra...

Trápí vás stres z práce, nadbytečné kilogramy, které vám zůstaly po bohatých vánočních svátcích nebo jen nejste spokojeni se svou fyzickou kondicí? Ať už jsou vaše problémy jakéhokoliv rázu, měli byste se zaměřit na jejich prevenci. Nečekejte, až vás psychické nebo fyzické problémy donutí k návštěvě lékaře a začněte se o své zdraví starat hned teď. Možná vás to překvapí, ale mezi velmi efektivní nástroje, díky kterým se maximálně odreagujete, zlepšíte si fyzičku a v neposlední řadě i koncentraci a koordinaci pohybu, patří kickbox. Chcete to zkusit? V tom případě se svěřte do péče jednoho z nejlepších osobních trenérů. Ivo Schovanec vám dá nové tělo.

Kdo je Ivo Schovanec?

Ivo Schovanec není obyčejný osobní trenér kickboxu a fitness. Bojovému umění se věnuje od 10 let, kdy začal navštěvovat oddíl karate. Bojová umění se stala nedílnou součástí jeho života a postupně pronikal do tajů boje beze zbraně i se zbraněmi. Pádným argumentem, proč se obrátit právě na něj, je jeho bohatá trenérská praxe, vzdělání a individuální přístup.

Kondiční posilování, kruhový trénink, sebeobrana nebo redukce váhy?

Ivo pořádá privátní i skupinové lekce pro široké spektrum zájemců. Nezáleží na tom, jestli vám jde o kondiční tréninky, tvarování postavy, přípravu na závody nebo jen cvičení pro radost. Na své si přijdete i v případě, že se chcete naučit efektivně bránit. Osobní trenér Ivo Schovanec vyučuje také umění progresivní sebeobrany, které je postaveno na chvatech tradičního filipínského boje. Pro ženy je ideální kickbox aerobik a funkční trénink. Unikátní program je velmi efektivní v redukci váhy a současně zpevnění a tvarování těla. Rozhodnete-li se pro radikální změnu životního stylu spojenou se zvýšenou fyzickou aktivitou, nebo třeba jen vypilování základních technik sebeobrany, neváhejte se na Iva Schovance obrátit. Tréninky se konají v Praze a další informace o jednotlivých typech kurzů najdete na www.ivoschovanec.cz.