Barber's Wife: Barbershop, ve kterém zažijete staré dobré časy

Barber's Wife: Barbershop, ve kterém zažijete staré dobré časy

Žijeme v neklidné době a spoustě z nás již došla trpělivost. Kdy pandemie koronaviru skončí a život se pozvolná vrátí do normálu? A bude ještě vůbec takový, jako předtím? Na tuto otázku zatím nikdo odpověď nenabízí, ale abychom se z toho nezbláznili (myšleno doslova, ne příslovečně...), měli bychom se udržovat v perfektní kondici. V praxi to znamená pečovat o duši – třeba pravidelnou porcí meditace – i o zevnějšek. Něco nám říká, že i vám přijde vhod zbrusu nový účes či oholení. Dopřejte si to nejlepší a objednejte se do Barber's Wife. Barbershop Praha vítá každého, kdo se chce i při tak běžných službách cítit skvěle. Na kadeřnictví a holičství člověk narazí téměř na každém rohu, ale kdo dokáže vyjmenovat alespoň několik salonů, ze kterých lidé vychází s úsměvem na rtech? V posledních letech v České republice dokonce vyrostly barber shopy, ovšem i v jejich případě většinou není o co stát. Skutečných profesionálů, kteří své umění průběžně pilují a snaží se zákazníkům nabízet to nejlepší, je bohužel jako šafránu. A právě proto má pražské kadeřnictví a holičství Barber's Wife tak skvělou pověst. Jde o první barber shop na Praze 5, kam chodí muži i ženy! Značku Barber's Wife založila Žaneta Kaiserová – zkušená pánská holička s praxí v anglickém salonu The Legends. Umožnila mužům návrat do starých časů, kdy návštěva barber shopu znamenala více než pouhé oholení a ostříhání. Vytvořila unikátní službu pro moderní gentlemany. Nedílnou součástí Barber's Wife je kadeřnický salon. Snoubí vytříbenou francouzskou eleganci s posledními světovými trendy a nabízí ženám maximální prožitek zakončený účesem, který si okamžitě zamilují.

Na co se mohou těšit pánové?

Barber's Wife nabízí prvotřídní úpravu vlasů a vousů v souladu s klasikou i podle nejnovějších trendů. Gentlemani se mohou těšit na příjemnou atmosféru protkanou duchem doby dávno minulé. A také na skleničku něčeho ostřejšího, případně piva – je-li po chuti. Zaměstnanci se pravidelně školí pod taktovkou těch nejlepších a používají kvalitní kosmetiku. Zákazníci si mohou předem vybrat, komu se svěří do péče.

A co je připraveno pro dámy?

Širokou nabídku kadeřnických služeb na jednom místě umocňuje osobitá atmosféra. Lahodná káva či drink, úsměvy na rtech profesionálních kadeřnic a účes, za kterým se každý otočí – to jsou důvody, proč se zákaznice do proslulého kadeřnictví vrací opakovaně. Samozřejmostí je i péče v podobě keratinového i klasického zábalu. Potřebujete snad další důvody, proč si odskočit do Barber's Wife a přijít alespoň na chvíli na jiné myšlenky? Objednat se můžete online na barberswife.cz, kde najdete další informace i platný ceník.

Publikováno: 17. 12. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Adam