Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Barber’s Wife: Barbershop, ve kterém zažijete staré dobré časy

Žijeme v neklidné době a spoustě z nás již došla trpělivost. Kdy pandemie koronaviru skončí a život se pozvolná vrátí do normálu? A bude ještě vůbec takový, jako předtím? Na tuto otázku zatím nikdo odpověď nenabízí, ale abychom se z toho nezbláznili (myšleno doslova, ne příslovečně…), měli bychom se udržovat v perfektní kondici. V praxi to znamená pečovat o duši – třeba pravidelnou porcí meditace – i o zevnějšek. Něco nám říká, že i vám přijde vhod zbrusu nový účes či oholení. Dopřejte si to nejlepší a objednejte se do Barber’s Wife. Barbershop Praha vítá každého, kdo se chce i při tak běžných službách cítit skvěle.

Na kadeřnictví a holičství člověk narazí téměř na každém rohu, ale kdo dokáže vyjmenovat alespoň několik salonů, ze kterých lidé vychází s úsměvem na rtech? V posledních letech v České republice dokonce vyrostly barber shopy, ovšem i v jejich případě většinou není o co stát. Skutečných profesionálů, kteří své umění průběžně pilují a snaží se zákazníkům nabízet to nejlepší, je bohužel jako šafránu. A právě proto má pražské kadeřnictví a holičství Barber’s Wife tak skvělou pověst. Jde o první barber shop na Praze 5, kam chodí muži i ženy!

Značku Barber’s Wife založila Žaneta Kaiserová – zkušená pánská holička s praxí v anglickém salonu The Legends. Umožnila mužům návrat do starých časů, kdy návštěva barber shopu znamenala více než pouhé oholení a ostříhání. Vytvořila unikátní službu pro moderní gentlemany.

Nedílnou součástí Barber’s Wife je kadeřnický salon. Snoubí vytříbenou francouzskou eleganci s posledními světovými trendy a nabízí ženám maximální prožitek zakončený účesem, který si okamžitě zamilují.

Na co se mohou těšit pánové?

Barber’s Wife nabízí prvotřídní úpravu vlasů a vousů v souladu s klasikou i podle nejnovějších trendů. Gentlemani se mohou těšit na příjemnou atmosféru protkanou duchem doby dávno minulé. A také na skleničku něčeho ostřejšího, případně piva – je-li po chuti. Zaměstnanci se pravidelně školí pod taktovkou těch nejlepších a používají kvalitní kosmetiku. Zákazníci si mohou předem vybrat, komu se svěří do péče.

A co je připraveno pro dámy?

Širokou nabídku kadeřnických služeb na jednom místě umocňuje osobitá atmosféra. Lahodná káva či drink, úsměvy na rtech profesionálních kadeřnic a účes, za kterým se každý otočí – to jsou důvody, proč se zákaznice do proslulého kadeřnictví vrací opakovaně. Samozřejmostí je i péče v podobě keratinového i klasického zábalu.

Potřebujete snad další důvody, proč si odskočit do Barber’s Wife a přijít alespoň na chvíli na jiné myšlenky? Objednat se můžete online na barberswife.cz, kde najdete další informace i platný ceník.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *