Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Vizitky nejsou přežitek. Proč se je vyplatí používat i dnes?

Kdo je připraven, není překvapen. V oblasti obchodní komunikace to platí minimálně dvojnásob – ale opravdu jste vždy připraveni na to, abyste mohli potenciálním klientům či obchodním partnerům předat důležité kontaktní informace? Jinými slovy – máte po ruce vizitky? Pokud jste se až doposud spoléhali na moderní technologie, měli byste svůj přístup přehodnotit. Pro využití „starého dobrého“ kousku papíru se i dnes najde opodstatnění.

Historie vizitek se v Evropě píše již od 17. století a v Číně se údajně začaly používat ještě o něco dříve. Jako autor první vizitky je uveden Francouz A.A. E. Disdéri, který si nechal na patentovém úřadě registrovat nový druh portrétu (fr. carte de visite).

Kdy jsou vizitky nepřekonatelné?

Ale proč mají vizitky význam i v době, kdy má každý v kapse chytrý mobilní telefon? Elektronická komunikace jasně dominuje a většina lidí již na jiné formy výměny informací zanevřela. Což je chyba, protože může dojít k situaci, kdy dotyčný smartphone po ruce nemá, případně se mu vybil. Anebo se nechcete zdržovat párováním telefonů a výměnou kontaktních údajů přes Bluetooth či NFC. A právě v takové chvíli přijde vhod vizitka.

Shrnuto a podtrženo, vizitka byla, je a pravděpodobně ještě hodně dlouho bude důležitým nástrojem obchodní komunikace. Podstatné je, aby kartička obsahovala všechny nezbytné informace, a navíc byla vizuálně atraktivní – jedině tak si jí dotyčný ponechá.

Naklikejte si stylové vizitky online

Nechcete-li ztrácet čas a zbytečně utrácet, využijte kvalitní tisk vizitek online – službu Printuje.cz, která spočívá v tisku vizitek vlastních a vytvořených z předpřipravených návrhů.

K mání je široké spektrum moderních návrhů, stačí jen zvolit příslušné parametry, vypsat informace a do 24 hodin od potvrzení objednávky budete mít profesionálně vyhlížející vizitky, za které se rozhodně nebudete stydět.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.