Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Zahrajte si nejoblíbenější online automaty zdarma a bez registrace!

Chcete se pořádně pobavit a přitom neriskovat ani korunu? Pokud vás uchvátily automaty a rádi byste si vyzkoušeli, jaké to je protočit válce a vyhrát pořádný balík, něco bychom pro vás měli. Zapomeňte na chvíli na nudné symboly a zahrajte si nejoblíbenější automaty s tématikou oblíbených filmů a dalších populárních záležitostí, které hraní propůjčují nevšední atmosféru. Našli jsme pro vás ty nejlepší hry, které si můžete zahrát zdarma a bez registrace!

Bruce Lee

Brucee Lee bude navždy legendou a tématická automatová hra je pro jeho fanoušky takřka povinností. Automat čítá tři válce se čtyřmi řadami a další dva válce (na levé straně) se dvěma řadami. Nechybí užitečná funkce free spin, kterou můžete spustit třemi způsoby. Tenhle automat je stejně akční jako sám Bruce Lee a okamžitě vás vtáhne do hry.

The Dark Knight Rises

Nejlepší superhrdina v automatové verzi? Proč ne! V The Dark Knight Rises budete protáčet pět válců a výhry dosáhnete 243 různými kombinacemi. Užijte si pochmurnou atmosféru automatové variace kasovního trháku, ve které nechybí tématické animované sekvence, zajímavé mezihry a další netradiční prvky.

Rocky

Můžete být odpůrcem tvrdých sportů, ale Rockyho v podání Sylvestra Stalloneho prostě milovat musíte. Automatový Rocky vám připomene nehynoucí slávu filmové hexalogie, která se navždy zapsala do srdcí filmových fanoušků zlatým písmem. Tržba z prvního dílu za několik dní více než stonásobně převýšila náklady filmařů. Budete stejně úspěšní a rozbijete bank, nebo dostanete KO?

Scarface

Al Pacino sice neumí boxovat jako Rocky, nemá technologické vychytávky jako Batman a neovládá bojová uměním jako Bruce Lee, ale přesto si podmanil americké podsvětí. Automat Scarface na motivy nejlepšího gangsterského filmu všech dob s pěti válci a třemi výherními řadami vás vtáhne do prostředí, ve kterém přežije jen nejsilnější. Opět se můžete těšit na minihry, bonusy a známé filmové sekvence. The world is yours!

Battlestar Galactica

Z filmu rovnou do seriálu. Milovníci sicence fiction Battlestar Galactica si automatovou hru s 234 možnostmi výhry jistě nenechají ujít. Spousta herních módů, bonusové hry, možnost free spinu a především úžasné animace s hlavními hrdiny – automat doporučujeme i těm, kteří doposud neshlédli ani jeden díl seriálu. Hra se vám bude líbit tak jako tak.

Monopoly

Proč přemýšlet nad tím, do čeho investovat, když stačí protočit válce? Automat na motivy nejhranější deskové hry Monopoly obsahuje notoricky známé symboly, na které jste zvyklí z herního plátna. Jednoduchost (a přesto spousta možností), minihry a lokalizace v češtině – tenhle automat nás opravdu bavil!

Shoot

Zelená je tráva… Pokud vás omrzely fotbalové simulátory a manažery, ale přesto nechcete opustit fotbalovou tématiku, pak je Shoot jako stvořený přímo pro vás. Automat se sportovními ikonami jako Maradona, Pele nebo Beckenbauer si zkrátka nemůžete nechat ujít. Minihry, nejrůznější kombinace výher, propracované animace a atmosféra jako na tribuně.

Dolphin Reef

A na závěr malý výlet pod mořskou hladinu. Dolphin Reef je klasický pětiválec se třemi herními poli, nicméně symboly mořských koníků, delfínů a dalších živočichů propůjčují automatu unikátní charakter. Decentní animace a žádné zbytečnosti, které by vás rušily, v Doplhin Reef nečekejte. Ovšem pozor, jakmile vám začnou padat velké výhry, stane se z perfektní oddechovky pořádné drama!

Upozorňujeme, že hraní automatových her za peníze může způsobit závislost a proto by s ním neměl nikdo začínat. Cílem článku je upozornit na možnost na možnost hry zdarma a bez registrace.