Profesionálové potřebují profi nástroje. Najdete je u Michovský – TOOLS

Profesionálové potřebují profi nástroje. Najdete je u Michovský – TOOLS

Firma Michovský – TOOLS nabízí nástroje z nejkvalitnějších materiálů pro různé formy obrábění kovů. Jde o nástroje vyráběné nejmodernějšími technologickými postupy, které se průběžně inovují podle nových poznatků i potřeb odběratelů. Michovský – TOOLS se specializuje na kovoobráběcí nástroje, tedy na frézy, nástroje pro soustružení, dodává též vrtáky, závitníky, kalibry, kleštinové upínače a kleštiny. Během 20 let působení na trhu se firma dostala mezi nejprestižnější dodavatele nástrojů pro kovoobrábění v průmyslové výrobě. Společnost spolupracuje s českými i zahraničními výrobci. Sleduje novinky a neustále rozšiřuje nabídku rovněž na základě požadavků odběratelů. Rozšiřovat se snaží i skladový sortiment, aby zákazníci e-shopu https://www.nastroje.cz mohli bez čekání objednávat cokoliv ze sortimentu.

Nové koncové měrky

Odběratelé si teď mají například možnost objednat novinku, koncové měrky (sady) v třídě pevnosti 0. a I. a přesností dle DIN EN ISO 3650. Na stránce https://www.nastroje.cz/kalibry-a-meridla/kalibry/ si vyberete i další kalibry – závitové kalibry M – metrické (trny i kroužky), závitové kalibry G – trubkové (trny i kroužky), závitové kalibry UNC, UNF, UNEF (trny a kroužky), závitové kalibry NPT a válečkové kalibry (oboustranné) 253110. Závitové kalibry slouží k odhalení odchylek u závitů. Válečkové kalibry pomáhají kontrolovat vnitřní průměr válcovitého otvoru obrobku. Obecně kalibry neslouží k měření, ale k porovnávání. Kalibry mají vždy dvě strany, z nichž jedna je zmetková.

Tradiční sortiment Michovský – TOOLS

V sortimentu Michovský – TOOLS pořídíte frézy z monolitního tvrdokovu, pro obrábění hliníku a mědi, s vyměnitelnými břitovými destičkami a klasické frézy HSS Co8 pro běžné oceli. Z nástrojů pro soustružené to jsou nožové držáky, upichovací držáky i destičky. Firma je rovněž specialistou na tvrdokovové vrtáky. Ty se nabízí ve dvou třídách ­­– Economy line a Power line. Pro průmysl se dodává též třístupňový profesionální závitník.

Publikováno: 21. 06. 2020

Kategorie: Technika

Autor: Adam