Módní doplňky pro léto 2014. Musíte je mít i vy!

Módní doplňky pro léto 2014. Musíte je mít i vy!

Léto je výjimečné roční období, kterého se většina z nás nemůže dočkat. A chcete-li aby to letošní bylo ještě výjimečnější, připravte se na něj v předstihu. Proveďte menší revizi šatníku a zaměřte se na to hlavní – na doplňky. Bez nich nebude vaše letní garderóba nikdy dokonalá a chcete-li se stát středem pozornosti na pláži i ve městě, nezbude vám, než doplnit zásoby o několik stylových kousků. Nebo snad chcete, aby vás ostatní pomluvili za to, že vypadáte stejně jako loni? Našli jsme pro vás dva neodolatelné módní bonbónky, kterými osladíte léto nejen sobě, ale i svému okolí!

Nebraňte se netradičním materiálům

Nedílnou součástí outfitu je i obuv. Ale která je ideální právě na léto? Můžete se vydat společně s proudem a pořídit si nové žabky či sandálky, ale sama cítíte, že to není to pravé ořechové. Inspirujte se celebritami, které protěžují nové módní trendy a ubytujte ve svém botníku plastové boty Melissa. Ne, opravdu si z vás neděláme legraci, tyto botičky jsou nejen neskutečně stylové, ale také praktické. Boty MelissaTermín plast je mírně zavádějící a zřejmě ve vás evokuje představu vrcholu nevkusu. Jenomže boty Melissa se vyrábí z Melfexu, který je voděodolný, hypoalergenní a nejsou v něm ani stopy po závadných materiálech. Navíc se přizpůsobí tvaru vašich nohou a zažijete neskutečné pohodlí. Design je kapitolou samou pro sebe a aby toho nebylo málo, bude vás doprovázet nasládlé aroma bonbónů. Boty z plastu totiž krásně voní!

Léto bez nové kabelky? Ani omylem!

Botičky máme za sebou, ale než vyrazíte do ulic, nezapomeňte na královnu všech doplňků – na kabelku. Nebo snad hodláte nosit všechny ty životně důležité věci po kapsách? A pokud vaše stávající kabelka neodpovídá současným trendům, dejte jí vale a pořiďte si novou společnici. Co takhle kabelky Guess, které snoubí luxusní design, kvalitní materiály a přesto nejsou cenově nedostupné? Alespoň jednu „guessku“ musíte mít i vy a pokud je vaše peněženka poloprázdná, vydejte se pro ní do www.my-store.cz. Spousta modelů je aktuálně ve slevě a seženete zde také voňavé boty Melissa.

Publikováno: 03. 06. 2014

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: kabelky Guess slevy | voňavé plastové boty Melissa