Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Chystáte se do „Budějic“? Máme pro vás tip na levné ubytování!

Máte v plánu navštívit České Budějovice? Ať už se do stotisícového jihočeského města chystáte za kulturou, okolní přírodou nebo na obchodní schůzku, jistě se vám bude hodit tip na útulné a cenově dostupné ubytování. Chcete-li si svůj pobyt Českých Budějovicích zpříjemnit, rezervujte si nochleh ve známém penzionu U Rudolfa, který se nachází v klidné lokalitě oblasti parku Stromovka a bezprostřední blízkosti centra města.

Rodinný penzion, ve kterém se budete cítit jako doma

Penzion U Rudolfa má rodinný charakter a můžete se v něm ubytovat na jednu noc i delší dobu. Velké soukromé parkoviště okamžitě vyřeší vaše případné problémy s parkováním a v rámci ubytování klubu si budete moct dopřát také relaxaci v podobě infra a finské sauny, vířivky nebo masáží. Nedaleko penzionu je českobudějovické výstaviště a Jihočeská univerzita a přímo od objektu vede cca 13 km stezka podél Vltavy, kterou se dostanete z Českých Budějovic do Hluboké.

Penzion České Budějovice nabízí tři vkusně zařízené pokoje (2 x dvoulůžko s přistýlkou a 1 x dvoulůžko) a v ceně ubytování budete mít k dispozici vlastní koupelnu a WC, televizi a Wi-fi připojení k vysokorychlostními internetu.Po náročném dni jistě oceníte přítomnost klubového baru s krbem a každé ráno zase možnost objednávky vydatné snídaně.

Pokud preferujete soukromí, skvělou cenu, pak je pro vás ubytování České Budějovice v penzionu U Rudolfa skvělou volbou. O pohodovou atmosféru se stará příjemný a ochotný personál, který vás nasměruje na zajímavá místa v blízkém okolí. A abychom nezapomněli – vezmete-li si s sebou kolo, budete ho moct zdarma zaparkovat v garáži. Další informace a fotogalerii najdete na www.penzionurudolfa.cz.