Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Elektronická výběrová řízení od a-net

Zdlouhavým a komplikovaným výběrovým řízením a aukcím odzvonilo. Pokud jste to dosud nezaregistrovali, tak vězte, že internet podnikání přeje a výše zmíněné procesy nejsou výjimkou. Společnost a-net group, a.s., která je zodpovědná za populární produkty řady a-net a iMechanics vyvinula zbrusu nový software, který je určen pro státní i soukromý sektor. Aplikace Aukce a Výběrová řízení slouží k pohodlnému provozování on-line výběrových řízení a aukcí pro získání vlastních kontraktů, stejně jako zprostředkování služeb pro třetí osoby. Obsahuje celou řadu užitečných modulů, které vám ušetří spoustu času, respektive peněz.

Jednotlivé moduly systému on-line výběrového řízení a aukcí od a-net

Systém se skládá z následujících modulů:

  • Modul zakázky – založení a výpisy již založených zakázek
  • Nastavení zakázky – komplexní nastavení kritérií
  • Modul účastníci řízení – komplexní informace o účastnících zakázek
  • Modul vyhlašovatel firma – seznamy a informace o vyhlašovatelích zakázek
  • Modul tvorba pozvánek – umožňuje vytvářet a spravovat pozvánky

Pokud jste již v minulosti některý z „podobných“ systému vyzkoušeli a jeho používání vám připadalo komplikovanější, než běžné výběrové řízení a aukce, budete příjemně překvapeni. Software od a-net patří k nejpropracovanějším svého druhu a přináší celou řadu nových funkcí, které posunují elektronická výběrová řízení na další stupeň. Je jen otázkou času, kdy se elektronické aukce a elektronická výběrová řízení stanou naprostým standardem. Než se tomu tak stane, buďte o krok napřed.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.