Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Máte před sebou dlouhou cestu a bojíte se nechat auto u letiště?

Chystáte-li se na dovolenou, případně pracovní cestu, pravděpodobně vám nedá spát starost o automobil, který budete nuceni nechat na letišti. Pokud jste již někdy přímo u letiště parkovali, pravděpodobně víte, že služba není zrovna levná a už vůbec ne bezpečná. Bohužel ne vždy se nabízí možnost alternativní dopravy a nezbude nám, než nechat vůz napospas osudu. Nebo snad existuje levnější a bezpečnější místo, kde by na vás auto počkalo?

Bezpečné a levné parkování jen pět minut od letiště?

Bojíte-li se (právem) o vaše vozidlo a zároveň se vám nechce platit horentní sumy za parkování, využijte levné a bezpečné parkování u letiště Václava Havla Praha, které nabízí ParkovaniR7. Důvodu, proč se na něj můžete spolehnout je hned několik:

  • celá plocha je 24 hodin denně monitorována moderním kamerovým systémem
  • v ceně parkovného je také komplexní pojištění vašeho vozu
  • parkoviště se nachází cca 5 minut od letiště Václava Havla Praha
  • funguje celoročně
  • vše vyřídíte velmi rychle
  • vynikající protipožární ochrana
  • velmi nízké ceny (až 3x nižší než přímo na letišti)

Tím samozřejmě výhody nekončí. Pokud jste nesví z toho, že se parkování nenachází přímo na letišti, hoďte obavy za hlavu. ParkováníR7 vám totiž zajistí dopravu přímo k odbavovací hale klimatizovaným mikrobusem Ford Transit a to zcela zdarma.

Po příjezdu zaparkujete na připraveném místě (které je mimochodem prostornější, než jaké nabízí parkování na letišti), vyplníte jednoduchý formulář a necháte se dopravit k letištní hale. Po vašem návratu stačí ParkovaniR7 kontaktovat a vyčkat, až pro vás přijede mikrobus a zaveze vás k vašemu vozidlo. Zaplatíte a můžete se vydat směrem domů.

ParkováníR7 je spolehlivý a levný způsob, jak docílit stoprocentní ochranu vašeho vozu po dobu vaší nepřítomnosti. Nespoléhejte na náhodu a zbavte se zbytečných obav o automobil po dobu vašeho cestování. Kontaktní informace najdete na webu parkovanir7.cz.