Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Máte před sebou dlouhou cestu a bojíte se nechat auto u letiště?

Chystáte-li se na dovolenou, případně pracovní cestu, pravděpodobně vám nedá spát starost o automobil, který budete nuceni nechat na letišti. Pokud jste již někdy přímo u letiště parkovali, pravděpodobně víte, že služba není zrovna levná a už vůbec ne bezpečná. Bohužel ne vždy se nabízí možnost alternativní dopravy a nezbude nám, než nechat vůz napospas osudu. Nebo snad existuje levnější a bezpečnější místo, kde by na vás auto počkalo?

Bezpečné a levné parkování jen pět minut od letiště?

Bojíte-li se (právem) o vaše vozidlo a zároveň se vám nechce platit horentní sumy za parkování, využijte levné a bezpečné parkování u letiště Václava Havla Praha, které nabízí ParkovaniR7. Důvodu, proč se na něj můžete spolehnout je hned několik:

  • celá plocha je 24 hodin denně monitorována moderním kamerovým systémem
  • v ceně parkovného je také komplexní pojištění vašeho vozu
  • parkoviště se nachází cca 5 minut od letiště Václava Havla Praha
  • funguje celoročně
  • vše vyřídíte velmi rychle
  • vynikající protipožární ochrana
  • velmi nízké ceny (až 3x nižší než přímo na letišti)

Tím samozřejmě výhody nekončí. Pokud jste nesví z toho, že se parkování nenachází přímo na letišti, hoďte obavy za hlavu. ParkováníR7 vám totiž zajistí dopravu přímo k odbavovací hale klimatizovaným mikrobusem Ford Transit a to zcela zdarma.

Po příjezdu zaparkujete na připraveném místě (které je mimochodem prostornější, než jaké nabízí parkování na letišti), vyplníte jednoduchý formulář a necháte se dopravit k letištní hale. Po vašem návratu stačí ParkovaniR7 kontaktovat a vyčkat, až pro vás přijede mikrobus a zaveze vás k vašemu vozidlo. Zaplatíte a můžete se vydat směrem domů.

ParkováníR7 je spolehlivý a levný způsob, jak docílit stoprocentní ochranu vašeho vozu po dobu vaší nepřítomnosti. Nespoléhejte na náhodu a zbavte se zbytečných obav o automobil po dobu vašeho cestování. Kontaktní informace najdete na webu parkovanir7.cz.