Hledáte inspiraci na dekorace do dětského pokoje? Samolepky na stěnu vykouzlí perfektní atmosféru!

Hledáte inspiraci na dekorace do dětského pokoje? Samolepky na stěnu vykouzlí perfektní atmosféru!

Také jste se nemohli dočkat, až se vaše miminko vyroste a vy mu začnete budovat vlastní zázemí? Nemáme na mysli vlastní bydlení – malému capartovi pro začátek postačí vlastní pokoj. A vy se musíte postarat o to, aby se mu ve svém království líbilo. Pokud jste již vybrali nábytek, podlahovou krytinu a dohodli se na barevném sladění, čekají vás jen finální úpravy. Zdá se vám, že pokojíčku „něco“ chybí? Chcete-li celkový dojem umocnit, vsaďte na populární dekoraci v podobě samolepek na stěnu.

Proč samolepky patří mezi nejoblíbenější dekorace?

Samolepky na zeď už ve světě interiérového designu dávno nepatří mezi horké novinky a naopak se zařadily mezi stálice, které si bytoví designéři zamilovali. Důvod je prostý – dekorace na stěně vypadají zcela přirozeně (kvalitní samolepky se vyrábí z velmi tenké fólie, která povrch kopíruje a vypadá jako jeho součást), jsou velmi levné a jejich aplikace je rychlá a jednoduchá. Navíc je lze nalepit také na nábytek, spotřebiče nebo třeba okno. Ale vraťme se do dětského pokoje, protože právě tam se můžete „vyřádit“ mnohem více než v ostatních částech bytu.

Krásné, originální a  kvalitní? Víme, kde je najdete!

Pokud vás neuspokojuje nabídka samolepek, na které natrefíte u každého druhého prodejce dekorací, porozhlédnete se v sortimentu specializovaného e-shopu VelkéSamolepky.cz. Množstvím motivů a jejich barevných a rozměrových kombinací budete příjemně překvapeni. Můžete si vybrat mezi pohádkovými bytostmi, příšekrami, dopravními prostředky, zvířátky, rostlinami a spoustou dalších krásných samolepek, které si vaše dítě zamiluje. Nebudete-li si vědět rady s nalepení, přečtěte si podrobný postup nebo shlédněte videonávod, který najdete přímo u zmíněného prodejce. Dětské samolepky z VelkéSamolepky.cz jsou velmi kvalitní a v běžných podmínkách vydrží až několik let. Pokud se na povrchu usadí prach, můžete ho setřít hadříkem. S odstraněním z povrchu, který byl připraven dle pokynů, není problém a nemělo by dojít k poškození omítky. A protože v případě těchto dekorací vypoví fotogalerie více než tisíc slov, podívejte se na dětské samolepky na stěnu přímo v e-shopu. Rozhodnutí bude na vás. 2057 2132