Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Hledáte inspiraci na dekorace do dětského pokoje? Samolepky na stěnu vykouzlí perfektní atmosféru!

Také jste se nemohli dočkat, až se vaše miminko vyroste a vy mu začnete budovat vlastní zázemí? Nemáme na mysli vlastní bydlení – malému capartovi pro začátek postačí vlastní pokoj. A vy se musíte postarat o to, aby se mu ve svém království líbilo. Pokud jste již vybrali nábytek, podlahovou krytinu a dohodli se na barevném sladění, čekají vás jen finální úpravy. Zdá se vám, že pokojíčku „něco“ chybí? Chcete-li celkový dojem umocnit, vsaďte na populární dekoraci v podobě samolepek na stěnu.

Proč samolepky patří mezi nejoblíbenější dekorace?

Samolepky na zeď už ve světě interiérového designu dávno nepatří mezi horké novinky a naopak se zařadily mezi stálice, které si bytoví designéři zamilovali. Důvod je prostý – dekorace na stěně vypadají zcela přirozeně (kvalitní samolepky se vyrábí z velmi tenké fólie, která povrch kopíruje a vypadá jako jeho součást), jsou velmi levné a jejich aplikace je rychlá a jednoduchá. Navíc je lze nalepit také na nábytek, spotřebiče nebo třeba okno. Ale vraťme se do dětského pokoje, protože právě tam se můžete „vyřádit“ mnohem více než v ostatních částech bytu.

Krásné, originální a  kvalitní? Víme, kde je najdete!

Pokud vás neuspokojuje nabídka samolepek, na které natrefíte u každého druhého prodejce dekorací, porozhlédnete se v sortimentu specializovaného e-shopu VelkéSamolepky.cz. Množstvím motivů a jejich barevných a rozměrových kombinací budete příjemně překvapeni. Můžete si vybrat mezi pohádkovými bytostmi, příšekrami, dopravními prostředky, zvířátky, rostlinami a spoustou dalších krásných samolepek, které si vaše dítě zamiluje.

Nebudete-li si vědět rady s nalepení, přečtěte si podrobný postup nebo shlédněte videonávod, který najdete přímo u zmíněného prodejce.

Dětské samolepky z VelkéSamolepky.cz jsou velmi kvalitní a v běžných podmínkách vydrží až několik let. Pokud se na povrchu usadí prach, můžete ho setřít hadříkem. S odstraněním z povrchu, který byl připraven dle pokynů, není problém a nemělo by dojít k poškození omítky.

A protože v případě těchto dekorací vypoví fotogalerie více než tisíc slov, podívejte se na dětské samolepky na stěnu přímo v e-shopu. Rozhodnutí bude na vás.

2057

2132