Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Bez jakého vybavení se neobejde profi autolakovna?

Provozování autolakovny je rentabilní byznys. Stačí se trochu porozhlédnout na libovolném parkovišti – na většině vozů najdete menší či větší „kosmetické vady“. A protože se většina motoristů o své plechové mazlíčky stará, majitelé autolakoven mají trvalý přísun práce. Profesionální autolakovna se ovšem neobejde bez kvalitního vybavení. A my jsme pro vás připravili ucelený přehled základních prvků, které by ve vaší provozovně neměly chybět. Jedině tak budete moct uspokojit vysoké nároky potenciálních klientů.

Alfou a omegou je kvalitní lakovací kabina

Naprostým základem vybavení lakoven je lakovací kabina. Za zmínku stojí lakovací kabiny značky Nova Verta, které dodává společnost Naver s.r.o. Nabízí řešení na míru dle individuálních potřeb lakoven všeho druhu. Můžete si vybrat model, který svými rozměry, stavbou a vlastnosti odpovídá vašim specifickým potřebám. Samozřejmostí je také široké spektrum volitelného příslušenství

Vstupní a výstupní agregáty

V lakovací kabině musí docházet k dokonalé výměně vháněného a odsávaného vzduchu. Proto by měla každý kabina disponovat systémem přívodní a odsávací vzduchotechniky. Vstupní a výstupní agregáty se starají o to, aby se čerstvý vzduch dostal přes vstupní filtry, ohřál se na optimální teplotu a v průběhu lakování proudil do kabiny. Výstupní agregát zajišťuje odvod znečištěného vzduchu z kabiny.

Budou se vám hodit i další potřeby pro autolakovny

Naver nabízí také zdvojené a sušící kabiny, míchací boxy a odsávací stěny, které slouží pro zachycování přestřiků při lakování. Význam odsávací stěny nepodceňujte – pomůže vám zabezpečit důležité pracovní a hygienické podmínky na pracovišti.

Další informace o produktech, včetně detailní technické specifikace, najdete na www.naverbrno.cz. Společně s odborníky ze společnosti Naver vybudujete profesionální autolakovnu, jejíž vybavení bude odpovídat současným standardům!

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Lokální lakování je častokrát to nejlepší možné řešení, ovšem také vzhledem k rozsahu… Lepší než přelakovat celé auto kvůli pár škrábancům je nechat opravit pouze poškozenou část laku.