Bez jakého vybavení se neobejde profi autolakovna?

Bez jakého vybavení se neobejde profi autolakovna?

Provozování autolakovny je rentabilní byznys. Stačí se trochu porozhlédnout na libovolném parkovišti – na většině vozů najdete menší či větší „kosmetické vady“. A protože se většina motoristů o své plechové mazlíčky stará, majitelé autolakoven mají trvalý přísun práce. Profesionální autolakovna se ovšem neobejde bez kvalitního vybavení. A my jsme pro vás připravili ucelený přehled základních prvků, které by ve vaší provozovně neměly chybět. Jedině tak budete moct uspokojit vysoké nároky potenciálních klientů.

Alfou a omegou je kvalitní lakovací kabina

Naprostým základem vybavení lakoven je lakovací kabina. Za zmínku stojí lakovací kabiny značky Nova Verta, které dodává společnost Naver s.r.o. Nabízí řešení na míru dle individuálních potřeb lakoven všeho druhu. Můžete si vybrat model, který svými rozměry, stavbou a vlastnosti odpovídá vašim specifickým potřebám. Samozřejmostí je také široké spektrum volitelného příslušenství

Vstupní a výstupní agregáty

V lakovací kabině musí docházet k dokonalé výměně vháněného a odsávaného vzduchu. Proto by měla každý kabina disponovat systémem přívodní a odsávací vzduchotechniky. Vstupní a výstupní agregáty se starají o to, aby se čerstvý vzduch dostal přes vstupní filtry, ohřál se na optimální teplotu a v průběhu lakování proudil do kabiny. Výstupní agregát zajišťuje odvod znečištěného vzduchu z kabiny.

Budou se vám hodit i další potřeby pro autolakovny

Naver nabízí také zdvojené a sušící kabiny, míchací boxy a odsávací stěny, které slouží pro zachycování přestřiků při lakování. Význam odsávací stěny nepodceňujte – pomůže vám zabezpečit důležité pracovní a hygienické podmínky na pracovišti. Další informace o produktech, včetně detailní technické specifikace, najdete na www.naverbrno.cz. Společně s odborníky ze společnosti Naver vybudujete profesionální autolakovnu, jejíž vybavení bude odpovídat současným standardům!

Publikováno: 29. 03. 2015

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: potřeby pro autolakovny | vybavení autolakoven