Parádní pokoukání nejen o svátcích

Parádní pokoukání nejen o svátcích

Také se už nemůžete dočkat, až se pustíte do štědrovečerní večeře a rozbalíte všechny dárečky, které na vás budou letos čekat pod stromečkem? A pak si už jen užívat těch pár dnů volna...K Vánocům však neodmyslitelně patří i sledování televize. A aby se vám na stále dokola omílané pohádky a filmy, které znáte už pozpátku, dívalo letos příjemněji, měli byste pouvažovat nad novou televizí. Pokud vám v obývacím pokoji stále hraje monstrum, které bylo moderní před patnácti lety, přišel správný čas pro výměnu. Vzhledem ke stále nižším cenám elektroniky se vám jistě podaří koupit kvalitní kousek i za velmi příjemnou cenu. A my vám s výběrem poradíme!

Mezi nejprodávanější televize patří v současnosti produkty z dílen společnosti Samsung. Ta vyrábí televize v širokém cenovém spektru a na své si tak přijdou nejen zákazníci, kteří hledají menší televizi do kuchyně, ale i fajnšmekři toužící po modelu prošpikovaném moderními technologiemi. Tak jako tak se vyplatí na nákup nové televize pohlížet jako investici do budoucna a nešetřit na nic. Na „zastaralé“ LCD zapomeňte a rovnou se zaměřte na televizory Samsung obdařené technologií LED. Jsou sice o něco dražší, ale zato mnohem úspornější a s kvalitnějším obrazem.

Poznejte kouzlo chytrých televizí

Mezi absolutní špičku patří televizory Samsung SMART TV s označením UE55ES6800. Tato 3D televize s tenkým rámečkem je vybavena dvoujádrovým procesorem, satelitním tunerem a integrovanou wi-fi. Své oblíbené pořady si můžete zaznamenat na USB a až vás sledování mrzí, jednoduše zapnete internetový prohlížeč nebo některou z mnoha aplikací. Perfektní je i funkce Skype ready, díky které se během krátké chvilky spojíte se svými přáteli. My se však vsadíme o boty, že 3D brýle z očí jen tak nesundáte... Prakticky všechny aktuální televize od Samsungu najdete u známého elektrospecialisty levneelektro.cz. Svou novou "bednu" si můžete objednat z pohodlí domova nebo si pro ni dojet do některé z kamenných prodejen. Samozřejmostí je velmi nízká cena a perfektní zákaznický servis.

Publikováno: 07. 12. 2012

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam

Tagy: led tv samsung | samsung | televize smasung