Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

Parádní pokoukání nejen o svátcích

Také se už nemůžete dočkat, až se pustíte do štědrovečerní večeře a rozbalíte všechny dárečky, které na vás budou letos čekat pod stromečkem? A pak si už jen užívat těch pár dnů volna…K Vánocům však neodmyslitelně patří i sledování televize. A aby se vám na stále dokola omílané pohádky a filmy, které znáte už pozpátku, dívalo letos příjemněji, měli byste pouvažovat nad novou televizí. Pokud vám v obývacím pokoji stále hraje monstrum, které bylo moderní před patnácti lety, přišel správný čas pro výměnu. Vzhledem ke stále nižším cenám elektroniky se vám jistě podaří koupit kvalitní kousek i za velmi příjemnou cenu. A my vám s výběrem poradíme!

Mezi nejprodávanější televize patří v současnosti produkty z dílen společnosti Samsung. Ta vyrábí televize v širokém cenovém spektru a na své si tak přijdou nejen zákazníci, kteří hledají menší televizi do kuchyně, ale i fajnšmekři toužící po modelu prošpikovaném moderními technologiemi. Tak jako tak se vyplatí na nákup nové televize pohlížet jako investici do budoucna a nešetřit na nic. Na „zastaralé“ LCD zapomeňte a rovnou se zaměřte na televizory Samsung obdařené technologií LED. Jsou sice o něco dražší, ale zato mnohem úspornější a s kvalitnějším obrazem.

Poznejte kouzlo chytrých televizí

Mezi absolutní špičku patří televizory Samsung SMART TV s označením UE55ES6800. Tato 3D televize s tenkým rámečkem je vybavena dvoujádrovým procesorem, satelitním tunerem a integrovanou wi-fi. Své oblíbené pořady si můžete zaznamenat na USB a až vás sledování mrzí, jednoduše zapnete internetový prohlížeč nebo některou z mnoha aplikací. Perfektní je i funkce Skype ready, díky které se během krátké chvilky spojíte se svými přáteli. My se však vsadíme o boty, že 3D brýle z očí jen tak nesundáte…

Prakticky všechny aktuální televize od Samsungu najdete u známého elektrospecialisty levneelektro.cz. Svou novou „bednu“ si můžete objednat z pohodlí domova nebo si pro ni dojet do některé z kamenných prodejen. Samozřejmostí je velmi nízká cena a perfektní zákaznický servis.