Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Dům snů na prodej

Také jste si jako malé děti představovali, že budete jednoho dne bydlet v domě ne nepodobném paláci? A proč jste od svého snu upustili? V zámku sice povětšinou bydlí princezny, ale s trochou štěstí na něj natrefíte i vy. Luxusních vilek, které splňují požadavky těch nejnáročnějších, je poměrně dost a čas od čas se vyskytne nabídka, která se prostě neodmítá. Ta vaše je možná na prodej právě teď. Vydejte se s námi na malý výlet do Českých Budějovic. Cílem cesty nebude proslulý pivovar, ale přepychová vilka, která zde možná čeká na vás.

Tři koupelny, bazén a terasa

Vila se nachází v malebné jihočeské obci Jivno, která od Českých Budějovic, co by kamenem dohodil. Okolí domu přímo vybízí k relaxaci – k procházkám v nedalekém lese a odpočinku u Rybníku Mrhal. Až vás příroda omrzí a zatoužíte po civilizaci, stačí otočit klíčkem v zapalování a sešlápnout plyn – v centru Českých Budějovic budete autem do 10 minut. Nebudeme vás však déle napínat. To, co by vás mělo skutečně zajímat, je dům samotný. Luxusní vila stojí na pozemku o rozloze 2542 m2 a zastavěná plocha zabírá 490 m2 (obytná plocha činí 340 m2). Klaustrofobií uvnitř skutečně trpět nebudete. Dům je přízemní a má tři výškové úrovně. Zařízení interiéru bylo navrženo na míru a to včetně dveří a osvětlení. Těšit se můžete na 3 ložnice, 2 koupelny, velmi prostornou jídelnu, 2 kuchyně, obývací pokoj a pracovnu. Dům je prošpikován moderními přístroji, které mají svou samostatnou místnost. Ta mimo jiné plní i funkci prádelny.

Rajská zahrada přímo pod okny

Součástí rozlehlé zahrady je i zastřešený bazén a na dům navázaný venkovní prostor s názvem whirlpool. V něm najdete vestavěnou saunu se sprchou. Zahrada je pravidelně zavlažována nainstalovaným zavlažovacím systémem, což oceníte zejména během spalujících letních veder. Po náročném dni zase nedáte dopustit na terasy okolo domu. Jsou vyrobeny z tropického dřeva a nabízí ideální podmínky pro ničím nerušený odpočinek. O své bezpečí se bát nemusíte, celý komplex hlídá elektronická ostraha a požární hlásiče. Vila patří mezi nejatraktivnější nemovitosti, které jsou v současné době na trhu. Pokud vás zaujala, přečtěte si o ní další informace na webu vilanaprodej.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *