Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Bez znalosti cizích jazyků světoví nikdy nebudete

Přísloví „kolik řečí znáš, tolikrát si člověkem“, jste už pravděpodobně slyšeli. Nutno podotknout, že není daleko od pravdy. To, jak je znalost cizího jazyka důležitá, však většinou poznáme až tehdy, když se s ním setkáme tváří v tvář. Nejeden z nás si na dovolené v zahraničí neznalostí naprosto základních slovíček a frází přivodil nemalé potíže, v lepším případě jen faux pas. A co teprve možnost pracovního postupu? Znalost alespoň jednoho cizího jazyka dnes není výhodou, ale nutností. Čeština je sice jazyk krásný, za hranice vás však nedostane. Co však dělat v případě, že jste ve škole nedávali pozor a neodnesli si z výuky cizích jazyků zhola nic?

Co se nenaučíte ve škole, doženete v kurzu

Nebudeme si nic nalhávat, kvalita výuky jazyků ve školách není zrovna valná a většina studentů nemá sebemenší důvod dávat pozor. Nudné biflování gramatiky a slovíček, pro která nenajdeme využití v praxi, není dvakrát motivační. Jako jediné možné řešení tak zůstávají jazykové kurzy. Důvodu, proč využít možnosti soukromé výuky, je hned několik:

  • soukromí lektoři jsou kvalifikovaní profesionálové

  • metodika a postupy jsou neustále zdokonalovány

  • přátelské prostředí lidí, kteří navštěvují kurz ze stejného důvodu, jako vy

  • individuální přístup

Který kurz je nejlepší?

A která jazyková škola je ta nej? Kvalitních a dobře strukturovaných kurzů je poměrně dost, pokud to však s angličtinou, respektive i jinými jazyky myslíte vážně, obraťte se na Institut jazykového vzdělávání. IJV nabízí široké spektrum jazykových kurzů, včetně vzdělávání firemních zaměstnanců a možností studia v zahraničí. Kompletní nabídku a další důležité informace najdete přímo na webu ijv.cz. Určitě si vyberete i vy! Mimochodem – IJV je skvělým partnerem pro všechny, kteří hledají kvalitní vysoce kvalitní překlady (ve více, než 30 světových jazycích) a tlumočníky.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *