Dvě mikropůjčky, díky kterým můžete získat peníze ihned na účet!

Dvě mikropůjčky, díky kterým můžete získat peníze ihned na účet!

Zkontrolovali jste stav účtu a zjistili, že na něm nezbylo vůbec nic? Do výplaty zbývá ještě několik dní a vy netušíte, čím zaplatíte složenky a za co nakoupíte? Nemáte-li ve svém okolí nikoho, kdo by vám mohl alespoň na pár dní menší částku půjčit, obraťte se na specializované nebankovní společnosti, které nabízí takzvané krátkodobé půjčky před výplatou. Dva známé produkty jsme pro vyhledali i my a připravili jejich srovnání. Na první pohled se sice vůbec neliší, ale každá z půjček přesto nabízí odlišné benefity. A je jen na vás, které vám budou více vyhovovat.

Půjčka od creditON

Společnost creditON sklízí úspěchy především v Lotyšsku (země původu), ale na chuť ji rychle přichází i Češi. Věřitel nabízí mikropůjčku ve výši 500 až 4 000 Kč se splatností do 30 dnů. Pokud vám 4 000 Kč nestačí, určitě vás potěší, že prověřeným klientům creditON půjčí až 20 000 Kč. Výše půjčky vždy závisí na počtu řádně splacených půjček a na maximum dosáhnete od 6. půjčky. Ke sjednání půjčky od creditON budete potřebovat bankovní účet, telefon a internet. Vše vyřídíte z pohodlí domova a peníze dostanete okamžitě na účet. Pro dlouhodobé klienty má creditON připraveny zajímavé slevy na poplatcích a to až ve výši 15 %. Nás potěšily ucelené informace o úvěru a transparentní jednání, které se v nebankovním sektoru nevidí příliš často.

Kouzelná půjčka

Kouzelnou půjčku nabízí stejnojmenná společnost Kouzelná půjčka s.r.o., která je českou odnoží zavedené nebankovní společnosti Laurence and Partners Ltd. Vzhledem ke svému inovativnímu konceptu a využití moderních technologií věřitel avizuje neskutečně rychlé posouzení žádosti, které celý proces vyřízení výrazně zkracuje. Půjčit si můžete až 10 000 Kč a jakmile závazky řádně splatíte, budete mít nárok až na pětinásobek (50 000 Kč). Denní úroková sazba začíná na 0,8 % a doba splatnosti činí 30 dnů. A kdo může o Kouzelnou půjčku zažádat? Každý, kdo disponuje pravidelným příjmem, bankovním kontem, telefonem a e-mailem. Věřitel si zakládá na transparentním a solidním jednání a to samé požaduje i od klientů – připravte se proto i na kontrolu údajů v registru dlužníků O obě mikropůčjky a spoustu dalších prověřených půjček můžete zažádat na www.fajnpůjčka.cz.

Publikováno: 10. 12. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: crediton | kouzelná půjčka