Bezpečnostní dveře jsou nezbytností

Bezpečnostní dveře jsou nezbytností

Náš domov představuje bezpečí. Místo, které si musíme chránit, a protože nejen rodinné domy, ale i byty jsou v hledáčku zlodějů, nepodceňte bezpečnostní prvky, jež ochrání váš majetek.

Bezpečnostní dveře do bytu

Patrně znáte, nebo jste alespoň slyšeli o někom, komu vykradli byt. Bohužel nežijeme v zemi, kde byste bez obav mohli odejít z neuzamčeného bytu. Zamčení je základ, v podstatě ale i tak riskantní. My jsme neponechali nic náhodě a ihned, jak nastalo stěhování do nového bytu, objednali jsme bezpečnostní dveře. Vsadili jsme na osvědčenou českou firmu NEXT. Od nich mají dveře do bytu už naši rodiče a jsou stále spokojení. My bezpečnostní dveře máme ovšem především z jednoho podstatného důvodu. Často cestujeme, jezdíme do zahraničí i na chalupu, takže náš byt musí být opravdu chráněný.

Dveře do bytu od českého výrobce

Zde se opravdu vyplatí nešetřit a rozhodně se nepoohlížet po levných variantách, které mají k bezpečnostní spolehlivosti daleko. Žádné čínské ani polské produkty z dovozu jsme nechtěli. NEXT díky tomu, že vyrábí vlastní dveře, nabízí kompletní servis. To znamená, že po odsouhlasení nabídky přijeli montéři do dvou měsíců a dveře profesionálně instalovali. Navíc je k dispozici záruční a pozáruční servis včetně 24hodinové zámečnické pohotovosti. Dveře máme přesně na míru našim požadavkům, navíc nám profesionálové skvěle poradili, co je pro nás nejlepší. Určitě si pohlídejte, aby dveře měly platné české certifikáty. Jedná se o bezpečnostní a protipožární (ten je povinný ze zákona u bytů), dále protihlukový či termoizolační. Mile nás překvapil servis. Profesionální jednání, poprvé přišel konzultační technik zdarma. Pomohl nám vybrat nejen nejlepší typ dveří, společně jsme prohlíželi, jaké kování, vložka či kukátko by se nám hodily. Mimochodem, bezpečnostní kování a vložka musí být certifikované ve stejné bezpečnostní třídě jako dveře. Například dveře SD101, které máme, a představují bestseller, patří do 3. bezpečnostní třídy, stejně jako bezpečnostní kování a vložka. Dveře do paneláku není radno podceňovat a jejich bezpečnostní vlastnosti vám ochrání majetek.

Publikováno: 16. 07. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam