Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Zlato – vyplatí se do něj investovat?

Peníze se musí „točit“, jinak se na nich podepíše inflace. Jenomže co si počít v případě, kdy pro své úspory nemáte využití? Investujte je a uchovejte jejich hodnotu! Otázkou je, kterou formu investování zvolit. Měly by to být akcie, podílové fondy, nebo snad… zlato?

Investice do zlata je často diskutované téma. Obliba zlata a drahých kovů obecně de dána tím, že si uchovávají svou hodnotu nehledě na ekonomickou situaci. Říká se, že finanční systém padnout může, ale drahé kovy budou mít stále stejnou cenu. Suma sumárum, investice do zlata se v každém případě vyplatí. Respektive za předpokladu, že nečekáte závratné výnosy jako v případě rizikových investic. Zlato je zkrátka „jistota“, která je na dlouhodobé investování jako stvořená.

K nejvýraznějšímu zhodnocení ceny zlata dochází paradoxně v době inflace.

Nakupujte jen u spolehlivých prodejců

Rozhodnete-li se investovat do zlata, budete si moct vybrat mezi několika různými formami. Investiční zlato má mnoho podob – zlaté mince, slitky a medaile, které však nejsou osvobozeny od DPH. Obecně je lepší nakupovat investiční zlato střední a nižší gramáže, protože má lepší likviditu než např. 1 kg cihly.

Zlato můžete nakupovat jednorázově i pravidelně. Důležitý je výběr obchodníka, u kterého se rozhodnete nakoupit. Výrazně doporučujeme specializované obchodníky, kteří vám garantují kvalitu nabízených investičních kovů.

Příkladem budiž internetový obchod Zlato bez DPH, který provozuje Petr Maďa. Smluvní partner České národní banky a České mincovny se v oboru pohybuje mnoho let a hovoří pro něj nespočet spokojených zákazníků. Mimo to provozuje také kamennou prodejnu v Havířově.

V e-shopu www.zlatobezdph.cz najdete zlaté a stříbrné mince, slitky, medaile (také mosazné a platinové), sady oběžných mincí, sběratelské pomůcky a související sortiment. Zároveň se zde dozvíte spoustu zajímavých informací a aktualit ze světa zlata. Chcete-li se pustit do investování do zlata nebo jiných drahých kovů, měli byste začít právě zde.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *