Bezpečnostní mříže: Kladivo na zloděje

Bezpečnostní mříže: Kladivo na zloděje

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. A tak dlouho se obejdeme bez zabezpečení majetku, než se se nám ho někdo pokusí odcizit. Kam tím míříme? V dnešní době se investice do bezpečnostních prvku opravdu vyplatí. V některých lokalitách by měly být instalace dokonce „povinná“. Otázkou je, jaká opatření jsou dostatečně efektivní – měli byste začít kamerovým systémem nebo alarmem? Tyto prvky bohužel potenciálního pachatele nezastaví. Mnohem účinnější je „klasika“ v podobě bytelných mříží. Vžijte se do role kriminálníka a představte si, že se máte vloupat do objektu, který chrání robustní mříže. Nevybrali byste si raději místo, kde nebudete muset překonávat takovou bariéru? Odpověď je jasná.

Neriskujte ztrátu soukromí a zabezpečte svůj majetek dříve, než bude pozdě

V komerční sféře nachází mříže uplatnění, ale majitelé soukromých objektů význam tohoto bezpečnostního prvku podceňují. Preferují přítomnost kamerového systému a alarmu a ke mřížím se přikloní až v momentě, kdy se jejich domov stane terčem nezvaného hosta. Pocit, že se do vašeho obydlí dostala cizí osoba, vás bude zužovat ještě hodně dlouho. Narušení soukromí bývá horší než samotná ztráta cenností. Rozhodnete-li se pro zabezpečení objektu mřížemi, zaměřte se především na nejrizikovější místa – menší okna (např. sklepní) a garážová vrata. V lokalitách s vyšší frekvencí vloupání se samozřejmě vyplatí zvážit instalaci mříží i do dalších míst.

Jde to i levně, poptejte mříže přímo u výrobce

Mříže vám zajistí spolehlivou ochranu a navíc vás vyjdou na přijatelnou částku. Tedy alespoň v případě, že se obrátíte na výrobce. Za zmínku stojí odborník Karel Raab, který se výrobou zabývá více než 20 let. Nabízí všechny typy mříží – klasické, kované, pohyblivé, pevné, rolovací i nůžkové mříže. S výběrem vám ochotně poradí a postará se také o instalaci. Tip: Na Karla Raaba se můžete obrátit i v případě, že již mříže máte, ale nejsou plně funkční. A vyhotoví pro vás také přesnou repliku dle vašich požadavků. Reference a další informace najdete na www.mrize-raab.cz.

Publikováno: 01. 04. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: mříže | nůžkové mříže praha