Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Je velikost penisu opravdu tak důležitá?

Pokud jde o velikost penisu, muži mají často pocit, že jsou nedostateční. Vzhledem k tomu, že dnešní společnost klade tak velký důraz na image mužského těla, má mnoho mužů pocit, že se v ložnici nedokážou vyrovnat. Je však velikost penisu skutečně tak důležitá?

Pravdou je, že pokud jde o sexuální potěšení, na velikosti nezáleží tolik jako na technice. Studie ukázaly, že velký penis není pro sexuální uspokojení nezbytně nutný. Některé studie dokonce naznačují, že většinu žen zajímají spíše dovednosti a sebedůvěra muže v ložnici než velikost jeho penisu.

Přesto je důležité poznamenat, že některé ženy dávají přednost většímu penisu. Vše záleží na osobních preferencích. Pokud se tedy cítíte znepokojeni svou velikostí, je v pořádku si o tom s partnerkou promluvit. Otevřenost a upřímnost ohledně vašich pocitů vám může pomoci sblížit se a ujistit partnerku, že na velikosti nezáleží.

Pokud se cítíte obzvlášť nejistě ohledně své velikosti, existuje několik tipů, které vám mohou pomoci. Zdravý životní styl -a především pravidelné cvičení může pomoci zvýšit průtok krve, což může přispět k tomu, že se váš penis bude zdát větší. Na trhu je také několik doplňků stravy a krémů, které tvrdí, že zvětšují velikost penisu, ale neexistují žádné vědecké důkazy, které by tato tvrzení potvrzovaly.

V konečném důsledku není velikost penisu nejdůležitějším faktorem, pokud jde o sexuální potěšení a uspokojení. Pro zdravý sexuální život a hluboké spojení s partnerkou je důležité, abyste se v ložnici cítili pohodlně a sebevědomě. Nedělejte si proto starosti se svou velikostí a zaměřte se raději na techniku, komunikaci a spojení.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *