Binární opce nejsou podvod, ale musíte si dobře vybrat brokera

Binární opce nejsou podvod, ale musíte si dobře vybrat brokera

Přivydělat si k dobru nějaký ten tisíc či ještě lépe – vydělávat slušné částky i z pohodlí domova. Kdo by o něčem podobném nesnil? Díky internetu je v současné době možné (téměř) vše, tedy i moneymaking online. Příkladem budiž binární opce, které otevřely veřejnosti dveře do světa aktiv, měnových párů a komodit. O co jde a proč byste (ne)měli obchodování s binárními opcemi vyzkoušet i vy?

Jak binární opce fungují?

Binární opce fungují na velmi jednoduchém principu. V tom ostatně spočívá jejich krása. Prostřednictvím tohoto finančního nástroje můžete obchodovat s aktivy v podobě akcií, měnových párů a komodit. Výše vaše výdělku může být mnohonásobně vyšší než investice. Špatné rozhodnutí vás ovšem bude stát – kvůli neznalosti a neopatrnosti lze o investici stejně rychle přijít. Obchodování s binárními opcemi spočívá v předpovědi ohledně budoucí ceny aktiva. Zkrátka a dobře – tipnete si, zda se hodnota akcií/komodity/měnového páru v daném čase (minuty, hodiny, dny) pohne směrem nahoru, nebo dolů. V praxi lze vsadit také na jiné tipy sázek, například zda se hodnota udrží v určitém rozpětí a podobně. Vzhledem ke své jednoduchosti jsou binární opce vhodné i pro začínající obchodníky. Transakce jsou dynamické a o tom, jak vaše investice dopadla, se dozvíte třeba i za několik minut. Výše investice záleží na zvolené platformě a může dosahovat i několika desítek tisíc dolarů. Minimální částka se pohybuje řádově v dolarech až desítkách dolarů.

Přečtěte si recenze brokerů a vyberte si toho nejlepšího

Vše probíhá na speciálních platformách brokerů, ke kterým investoři přistupují z počítače, chytrého telefonu nebo tabletu. Tedy z libovolného zařízení s internetovým připojením. Výběr platformy je ovšem rozhodující – rozhodnete-li se investovat do binárních opcí, zvolte některého z předních brokerů s dobrým renomé. Neznámí brokeři často manipulují s cenou aktiv, nevyplácí zisk a bez varování zablokují účet. Vašim vodítkem mohou být recenze binárních opcí, ve kterých se dočtete všechny důležité informace o nejznámějších brokerských společnostech.

Publikováno: 19. 03. 2015

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: recenze binárních opcí