Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Děti

Kdo si hraje nezlobí aneb udělejte svým dětem radost krásnou hračkou!

Vánoce jsou sice ty tam, což ovšem v žádném případě neznamená, že byste svým dětem neměli udělat radost pěkným dárkem. Děti by neměly dostávat dárky jen při příležitostech, kdy to čekají, ale čas od času také jen tak pro radost. Známé rčení „kdo si hraje, nezlobí“, stále platí a překvapíte-li své ratolesti pěknou hračkou, jistě se vám odvděčí. Udělejte si proto s námi malý výlet do internetového hračkářství hracky-4kids.cz a pokochejte se pestrým sortimentem hraček, o kterých jste si v dobách svého dětství mohli nechat zdát…

4kids.cz jsme si nevybrali náhodou. Jde o zavedený e-shop, ve kterém ročně nakoupí desítky tisíc zákazníků. Objevíte zde hračky všeho druhu a to pro malé i větší děti. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější kousky, se kterými určitě nešlápnete vedle. Nechcete-li riskovat, že vaši potomci hračky za pár minut odloží, inspirujte se!

Nejlepší hračky pro kluky

Jak potěšit malého chlapce? Jednoduše – rozšiřte jeho vozový park o pár originálních kousků z oblíbeného seriálu Bořek Stavitel nebo neméně populárního animáče Cars. Větší kluci (a jejich tatínci) ocení autodráhu a nechybí ani spousta rychlých RC modelů (autíček na dálkové ovládání). Dětský pokojíček se rázem změní na závodiště nebo garáž!

borek stavitel

Nejlepší hračky pro holky

Holčičky si sice čas od času s autíčky také vyhrají, ale nebudeme si nic nalhávat – děvčátko si získáte panenkou. A stejně jako v případě autíček, i v sortimentu panenek najdete známé značky jako Barbie, Baby Anabell, BABY born a Monster High. A nezapomeňte ani na příslušenství a nábytek. Nedopusťte, aby domeček pro panenky zel prázdnotou!

Monster high

Autíčky a panenkami samozřejmě nabídka hraček na hracky-4kids.cz nekončí. Perfektní volbou mohou být figurky zvířátek, plyšaci, dětské hlavolamy nebo tématické oblečky. Ať už se však rozhodnete jakkoliv, nikdy nebudete kupovat zajíce v pytli. Prodejce nabízí pouze kvalitní hračky a pokud si nákup rozmyslíte, můžete zboží do 30 dní vrátit. Objednáte-li si do 15:00, balíček vám dorazí domů hned na druhý den.