Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Sport

BOWLING – CENTRUM – tradiční český výrobce bowlingových drah a dodavatel bowlingového vybavení

Bowling je halový sport, který už dávno není populární jen ve Spojených státech. Cestu si k němu našli hráči po celém světě a ty čeští jakbysmet. V žádném případě přitom nejde o sezónní záležitost, která za pár let zmizí v propadlišti dějin. Naopak se v nich drží již pěknou řádku let, přesněji od 4. tisíciletí před naším letopočtem. Právě z této doby pochází artefakty, které velmi připomínají dnešní bowlingové prvky.

Současnou podobu však bowling získal mnohem později a to v polovině 19. století. Největší předností hry je její „jednoduchost“, respektive jednoduchá pravidla. Stačí se chopit kouzle a vymrštit ji po dráze tak, aby srazila co možná největší počet kuželek. Těch na konci dráhy stojí 9 a podaří-li se hráči shodit všechny na jeden nebo dva hody, dostane třetí k dobru. V rámci jednoho kola je tak možné získat až 300 bodů. Ale to vám, zkušeným hráčům, přece nemusíme vysvětlovat.

Patříte-li mezi aktivní nebo jen rekreační hráče, kteří fenomenálnímu sportu propadli, máme pro vás skvělý tip. I přesto, že je bowling v našich končinách velmi oblíbený, nenajdeme bowlingové příslušenství v každých sportovních potřebách. A proto bychom vás rádi upozornili na nabídku od tradičního trutnovského výrobce a dodavatele, který se již od roku 1995 vyrábí vlastní bowlingové dráhy a realizuje bowlingová centra „na klíč“.

Společnost Bowling-centrum je pro hráče zajímavá díky pestrému spektru bowlingových potřeb, mezi kterými nechybí vysoce kvalitní bowlingové koule Strike Maker a Brunswick, bowlingová obuv Strike Maker a Fexiko, tašky na bowlingové koule, jednorázové ponožky a další příslušenství a doplňky.

Primární činností společnosti Bowling-centrum však zůstává výroba a servis bowlingových drah. Výroba probíhá ve vlastním objektu, kde si mohou zájemci všechny vyráběné produkty vyzkoušet. Máte-li v budoucnu v plánu stavbu vlastní bowlingové dráhy, neváhejte se na Bowling-centrum obrátit. Další informace a e-shop najdete na webu www.bowling-servis.com.