Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

BOWLING – CENTRUM – tradiční český výrobce bowlingových drah a dodavatel bowlingového vybavení

Bowling je halový sport, který už dávno není populární jen ve Spojených státech. Cestu si k němu našli hráči po celém světě a ty čeští jakbysmet. V žádném případě přitom nejde o sezónní záležitost, která za pár let zmizí v propadlišti dějin. Naopak se v nich drží již pěknou řádku let, přesněji od 4. tisíciletí před naším letopočtem. Právě z této doby pochází artefakty, které velmi připomínají dnešní bowlingové prvky.

Současnou podobu však bowling získal mnohem později a to v polovině 19. století. Největší předností hry je její „jednoduchost“, respektive jednoduchá pravidla. Stačí se chopit kouzle a vymrštit ji po dráze tak, aby srazila co možná největší počet kuželek. Těch na konci dráhy stojí 9 a podaří-li se hráči shodit všechny na jeden nebo dva hody, dostane třetí k dobru. V rámci jednoho kola je tak možné získat až 300 bodů. Ale to vám, zkušeným hráčům, přece nemusíme vysvětlovat.

Patříte-li mezi aktivní nebo jen rekreační hráče, kteří fenomenálnímu sportu propadli, máme pro vás skvělý tip. I přesto, že je bowling v našich končinách velmi oblíbený, nenajdeme bowlingové příslušenství v každých sportovních potřebách. A proto bychom vás rádi upozornili na nabídku od tradičního trutnovského výrobce a dodavatele, který se již od roku 1995 vyrábí vlastní bowlingové dráhy a realizuje bowlingová centra „na klíč“.

Společnost Bowling-centrum je pro hráče zajímavá díky pestrému spektru bowlingových potřeb, mezi kterými nechybí vysoce kvalitní bowlingové koule Strike Maker a Brunswick, bowlingová obuv Strike Maker a Fexiko, tašky na bowlingové koule, jednorázové ponožky a další příslušenství a doplňky.

Primární činností společnosti Bowling-centrum však zůstává výroba a servis bowlingových drah. Výroba probíhá ve vlastním objektu, kde si mohou zájemci všechny vyráběné produkty vyzkoušet. Máte-li v budoucnu v plánu stavbu vlastní bowlingové dráhy, neváhejte se na Bowling-centrum obrátit. Další informace a e-shop najdete na webu www.bowling-servis.com.