Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Uncategorized

Potřebujete kvalitní, ale levné lešení? Máme pro vás řešení!

Stavební práce s především ty, které souvisí s vyššími objekty, se neobejdou bez lešení. Pro ty z vás, kteří potřebují konstrukci na jednorázovou akci nebo občasné využití, je mnohem výhodnější pronájem. Jde nejen o ekonomičtější, ale také praktičtější řešení, protože odpadá nutnost skladování , dopravy a servisu. Pronájem lešení je pro někoho, kdo ho nevyužívá pravidelně, ideální variantou. Dnes vám představíme nabídku společnosti SCASERV a.s., která disponuje širokým sortimentem mnoha typů konstrukcí a nabízí nejen pronájem, ale také prodej za velmi výhodných cenových podmínek.

Společnost SCASERV a.s. se v oboru pohybuje řadu let a působí nejen na českém, ale také slovenském a polském trhu. Dodává fasádní lešení sprint, pojízdní hliníkové lešení BoSS, ale také další produkty – prvkové nosníkové bednění stropů s ocelovými stropními podpěrami a bezpečnostním mechanismem, který umožňuje jednoduché a rychlé odbednění. Dále také stěnové panelové bednění LOGIK 50 a závěsné lávky TITAN, které lze využít jako doplněk k lešení nebo v místech, kde lešení nelze požít vůbec. Nabídku uzavírá rozsáhlý sortiment mobilního oplocení, které zabrání vstupu nepovolaných osob.

SCASERV si zakládá na tom, aby všechny nabízené produkty splňovaly technické normy a zároveň je pečlivě vybírá tak, aby disponovaly všemi technologickými přednostmi, které považuje za standardní. Pokud se v sortimentu lešení a dalších prvků nevyznáte, můžete se s důvěrou obrátit na zkušené obchodní manažery. Ti vám navrhnou řešení na míru, které vás finančně nezatíží a bude stoprocentně splňovat vaše požadavky.

Společnost nabízí kompletní služby včetně montáže a demontáže na vámi určeném místě. Práce provádí specializovaný tým a po dokončení práce obdržíte předávací protokol, který vyhotoví instruktor lešenářské techniky. Součástí portfolia služeb je také projekční činnost, školení a v neposlední řadě výše zmiňovaný prodej nového i použitého materiálu. Uznáte-li, že je pro vás koupě lešení přeci jen výhodnější, neváhejte se na SCASERV obrátit. Chcete se dozvědět více? Navštivte www.scaserv.cz.