Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Uncategorized

Nejočekávanější hry 2016: TOP 5 + 5

Pokud jste si – jakožto čistokrevní hráči – dali letošní předsevzetí, že budete před monitorem trávit ještě více času než loni, máme pro vás skvělou zprávu. Vzhledem k očekávané nadílce nových kousků závazek stoprocentně dodržíte. Představujeme vám nejočekávanější počítačové hry roku 2016!

1. Street Fighter V (v prodeji od 16.2.)

Nejlepší mlátička všech dob? Jednoznačně Street Fighter. V pátém díle s Next Gen grafikou v Unreal Enginu 4 se potkáte se starými známými tvářemi (samozřejmě nechybí Ryu) i s novými bijci. Bude to řežba, ostatně jako vždy.

street-fighter-V

2. Tom Clancy’s: The Division (v prodeji od 8.3.)

V New Yorku zuří pandemie a na vás je, abyste se proklestili chaosem a našli původce všeho zla. Nový Tom Clancy se odehrává v otevřeném prostředí se spoustou inovativních prvků. Důraz na sociální aspekt (obchodování, kooperace s ostatními) posouvá TC: The Division na další úroveň.

tc-the-division

3. Quantum Break (v prodeji od 5.4.)

Quantum Break je revoluční zábava od tvůrců hitovek Max Payne a Alan Wake. O co půjde? O pořádnou akci, v rámci které budete bojovat proti tuhým protivníkům a nepříznivému sledu událostí. Na druhou stranu získáte jedinečné schopnosti a možnost manipulovat s časem ve svůj prospěch. To zní dobře, nebo ne?

quantum-break

4. Dark Souls III (v prodeji od 12.4.)

Japonské studio FromSoftware chystá finále série Dark Souls. Třetí díl bude rozsáhlejší, temnější a nabídne unikátní propojení multiplayeru s hrou pro jednoho hráče. Pokud jste předchozí díly shledali jako skvělé, nyní se budete bavit ještě více. Dark Souls 3 se mezi akční RPG zapíše zlatým písmem!

dark-souls

5. Uncharted 4: A Thief’s End (v prodeji od 27.4.)

Uncharted 4: A Thief’s End se odehrává po třech letech událostí popisovaných ve třetím díle série. Opět se octnete v roli Nathana Drakea a zažijete dechberoucí dobrodružstvív rozlehlých městech, zarostlých džunglích i na zasněžených vrcholcích hor.

uncharted-4

Nemáte dost a chcete více? Pak si počkejte také na:

OverWatch – svěží a zábavná multiplayerová týmová střílečka od vývojářů z Blizzardu. V prodeji od 21.6.

DeusEx: Mankind Divided – očekávané RPG, kdy se jako mechanicky vylepšený agent Adam Jensen postavíte proti těm, kteří vámi opovrhují. V prodeji od 23.8.

PC Mafia III – další díl veleúspěšné české akční adventury se bude odehrávat v roce 1968 v New Orelans. PC Mafia III bude tak trochu jiná, protože se společně s černou komunitou (gangem Haiťanů) a Iry pomstíte italské mafii. Kdy se dostane do prodeje, bude teprve upřesněno.

World of Warcraft: Legion – během tohoto roku vyjde dlouho očekávané pokračování WoWka. Datadisk bude – dle slov autorů z Blizzardu – největší invazí na Azeroth, s jakou se kdy hráči setkali.

DOOM – legendární first person střílečka se dočká remaku. Není potvrzeno kdy, nicméně se můžete těšit na staré známé zbraně a nepřátele. Atmosféra bude tak hustá, že ji budete moct krájet… že by motorovou pilou jako v původním DOOMovi?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *