Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

3 výhodné bankovní půjčky, které by vás mohly zajímat

Přemýšlíte o bankovní půjčce, ale nedaří se vám zorientovat v širokém spektru nabízených produktů? Připravili jsme pro vás tři žhavé tipy, které by vás mohly zajímat. Do středu naší pozornosti se dostaly půjčky od Citibank, UniCredit Bank a Equa bank.

Půjčka od Citibank

Citibank má v portfoliu zajímavou neúčelový úvěr s názvem Citibank půjčka s úvěrovým rámcem od 30 000 do 600 000 Kč a to bez ručitele. Nebudete dokonce potřebovat ani běžný účet u Citibank a můžete o ni zažádat prostřednictvím formuláře na webu. K posouzení dojde obratem a jediné, co budete potřebovat, je doklad o výši příjmů a doklad totožnosti. Cizinci, kteří žijí na území ČR si musí připravit i několik dalších dokladů. O výši úvěru, který banka na základě doložených příjmů schválila, budete informováni do 3 pracovních dnů od doby, kdy úředníci převezmou řádně vyplněné a podepsané dokumenty. Citibank nepožaduje žádné poplatky za vedení úvěrového účtu, zpracování úvěrové dokumentace a samozřejmě ani za předčasné splacení půjčky.

Presto půjčka od UniCredit Bank

Presto půjčka od UniCredit Bank je další z oblíbených neúčelových půjček a může o ni zažádat každý, kdo disponuje stálým příjem a nemá špatnou platební morálku (tedy zápisy v registru). Úvěrový ve výši 30 000 až 500 000 Kč (od 250 000 Kč se spoluručitelem). Vyřízení je bleskové a odpovídá názvu půjčky. Stejně jak v případě Citipůjčky lze o produkt od UniCredit Bank zažádat online.

RePůjčka od Equa Bank

Na závěr jsme si nechali produkt poněkud odlišného charakteru. RePůjčka Equa Bank slouží ke sloučení stávajících úvěrů a můžete díky ní snížit splátky až o 25 %. Ulevíte tak rozpočtu o několik tisíc ročně a díky garantovanému nižšímu úroku, než má vaše stávající půjčka, se sníží i celková splatná částka. RePůjčka je oproštěna od poplatků za zřízení i vedení a lze díky ní splatit libovolné hotovostní, účelové i neúčelové půjčky. Klienti navíc automaticky získají běžný účet u Equa Bank a mohou si vybrat ze dvou balíčků výhodného pojištění.

Chcete vědět více? Přečtěte si i další výhody bankovních půjček na ušetřeno.cz!