Android aplikace a hry na mobil

Android aplikace a hry na mobil

Pokud hledáte na svůj mobilní telefon kvalitní aplikace nebo hry, které vás zabaví na dlouhé večery nebo třeba při cestách do školy, tak jste tady správně. Android hry jsou v dnešní době herních telefonu na vysoké úrovní. Určitě znáte herní telefony jako je Xiaomi Black Shark nebo Asus ROG Phone.

Hry na mobilním telefonu

Hry na telefonu jsou již na úrovní konzolí. Většinou jsou hry k dispozici online, takže se stačí připojit na internet a hrát si se svými kamarády. V dnešní době hodně frčí hry jako je třeba Fortnite nebo PUBG Mobile. Tyto dvě android hry jsou velmi hrané a k dispozici z PC na mobilních telefonech. Hlavně fungují jako crossplay, takže si je zahrajete i s hráči na konzolích. Většina nových her disponují novým herním enginem a to je Unreal Engine 4, který poskytuje reálné zpracování efektů nebo i tváří jednotlivých hrdinů.

Aplikace na telefon android

Aplikace na mobilním telefonu velmi ulehčují život. Facebook messenger nebo Instagram či Snapchat jsou mezi mladými velmi oblíbené. Právě díky možností filtrů, příběhů, nálepek nebo video nahrávek. Facebook Messenger nově nabízí i tmavý mód, takže dopisování se svými kamarády v nočním světle bude velmi příjemné a méně namáhané na oči.

Android zprávy

Nejnovější novinky ze světa android k dispozici každý den. Sledujeme zprávy z různých veletrhů jako je třeba MWC v Barcelóně, IFA v Berlíně nebo CES v Las Vegas. Již nově sledujeme moderní také 5G síť, která bude k dispozici velmi brzy i u nás v České republice. Již se v některých městech v České republice testují tyto 5G sítě. Každý den se ve světě něco děje a je zde spousta informací, a to třeba ohledně aktualizací nových telefonu na nové systémy. Krom toho máme k porovnání různé testy, videa rozebraných telefonu a spoustu dalších věcí. Nikdy nevíte, kdy se vám takto cenné informace budou hodit. Třeba při výběru nového telefonu.

Publikováno: 09. 03. 2019

Kategorie: Technika

Autor: Adam