Reklama

Zážitkové jízdy Tesla

Vyzkoušejte si na vlastní kůži úžasné jízdní vlastnosti vozu Tesla.

Profesionální fotograf

Svatební fotograf Pavel Vávra pořídí originální fotky z vaší svatby.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Móda

Inspirace z přehlídkových mol: ANTI TOTAL LOOK

Máte rádi módu, ale nemáte čas intenzivně sledovat každou přehlídku, která se v módní branži odehraje? Nezoufejte. Aktuální trendy a bestsellery pro vás zajistí e-shop Fasardi. Servíruje vám ty největší trendy, které se na přehlídkových molech „blejsknou“.

Fasardi myslí na mladé dívky, ale i zralejší ženy. K dispozici jsou modely pro štíhlé, ale i pro ženy s vyspělými tvary. Hitem letošní sezóny je kolekce designově inspirovaná střetem historie se současností. Teze „anti-total-look“ vychází z osobnosti nositele a kombinuje zdánlivě nekombinovatelné.

Designový protipól

Pařížský fashion week předurčil střet epoch, aneb v kurzu je žánrový anachronismus. Lidově řečeno, oblečme si to, co se nám líbí a kombinujme styly hlava nehlava. Kousky funkčního, sportovního oblečení mohou být součástí formálního stylu a naopak. Nikdo nesmí být pohoršen, když si na společenské šaty oblečete sportovní bundu. Móda mění konvence a posouvání hranice vnímání.

Velmi trendy jsou řasené i mini áčkové sukně, které podle nejnovějšího módního diktátu padnou ke krátkým crop top, co zvýrazňují ženskost ve vrchních partiích a nebo se hodí k topům s barokními rukávy. Aby byl design přiveden k dokonalosti a modelky z masa a kostí v chladných dnech neumrzly, jsou ideálními doplňky bundy, blejzry a cardigany.

Nebojte se odvázat

Hitem letošní sezóny je asymetrický stylový kabát s velkým širokým límcem, svázaný pásem. Volný šikmý střih je ideální pro jakýkoliv typ postavy. Garantujeme vám, že vás zahřeje na těle i na duši a budete v něm nepřehlédnutelná.

Fasardi nabízí ženám kvalitní kousky oblečení za rozumné ceny. E-shop má v nabídce všechny kategorie dámského oblečení přes šaty, kalhoty, topy, bundy či soupravy a overaly. Neomezuje ženy ani s větší konfekční velikostí.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *