Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Inspirace z přehlídkových mol: ANTI TOTAL LOOK

Máte rádi módu, ale nemáte čas intenzivně sledovat každou přehlídku, která se v módní branži odehraje? Nezoufejte. Aktuální trendy a bestsellery pro vás zajistí e-shop Fasardi. Servíruje vám ty největší trendy, které se na přehlídkových molech „blejsknou“.

Fasardi myslí na mladé dívky, ale i zralejší ženy. K dispozici jsou modely pro štíhlé, ale i pro ženy s vyspělými tvary. Hitem letošní sezóny je kolekce designově inspirovaná střetem historie se současností. Teze „anti-total-look“ vychází z osobnosti nositele a kombinuje zdánlivě nekombinovatelné.

Designový protipól

Pařížský fashion week předurčil střet epoch, aneb v kurzu je žánrový anachronismus. Lidově řečeno, oblečme si to, co se nám líbí a kombinujme styly hlava nehlava. Kousky funkčního, sportovního oblečení mohou být součástí formálního stylu a naopak. Nikdo nesmí být pohoršen, když si na společenské šaty oblečete sportovní bundu. Móda mění konvence a posouvání hranice vnímání.

Velmi trendy jsou řasené i mini áčkové sukně, které podle nejnovějšího módního diktátu padnou ke krátkým crop top, co zvýrazňují ženskost ve vrchních partiích a nebo se hodí k topům s barokními rukávy. Aby byl design přiveden k dokonalosti a modelky z masa a kostí v chladných dnech neumrzly, jsou ideálními doplňky bundy, blejzry a cardigany.

Nebojte se odvázat

Hitem letošní sezóny je asymetrický stylový kabát s velkým širokým límcem, svázaný pásem. Volný šikmý střih je ideální pro jakýkoliv typ postavy. Garantujeme vám, že vás zahřeje na těle i na duši a budete v něm nepřehlédnutelná.

Fasardi nabízí ženám kvalitní kousky oblečení za rozumné ceny. E-shop má v nabídce všechny kategorie dámského oblečení přes šaty, kalhoty, topy, bundy či soupravy a overaly. Neomezuje ženy ani s větší konfekční velikostí.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *