Bytový dům Vídeňská - luxusní byty v centru Brna

Bytový dům Vídeňská - luxusní byty v centru Brna

Rozhodli jste se, že se přestěhujete do Brna, případně už v jihomoravské metropoli bydlíte, ale hledáte něco lepšího než je vaše stávající bydlení? V tom případě jsou nové byty Vídeňská tím „pravým ořechovým“. Atraktivní bydlení v samotném centru města nabízí spoustu výhod a výrazně vyčnívá nad většinou ostatních nabídek. Luxusní byty vás zaujmou na první pohled svým nadstandardním zpracováním.

Moderní architektura dominuje, ale neruší

Byty Vídeňská jsou exkluzivní v každém směru. Bytový dům byl velmi citlivě zasazen do stávajícího koloritu a nijak ho nenarušuje. Zároveň svému okolí dominuje a již na první pohled evokuje pocit výjimečnosti. Skládá se ze dvou bloků – blok A má dva nadzemní podlaží a blok B šest nadzemních podlaží. Charakter všech bytů byl dotažen do dokonalosti. Budoucí obyvatelé se mohou těšit na kvalitní dispoziční řešení a špičkové vybavení.

Promyšlená koncepte bytů vás dostane

Všechny luxusní byty Brno jsou navrženy tak, aby byly dostatečně prosvětlené a panovala v nich klidná atmosféra. Tu developer zajistil tak, že všechny klidové části bloků orientoval do vnitrobloku. Do ulice jsou situovány pouze kuchyně, hygienické prostory a sklady. Součástí každého bytu je sklepní kóje nebo komora. Nabízí se také možnost dokoupení parkovacího stání v podzemním podlaží nebo venku. Samozřejmostí je bezbariérový přístup přes jednotlivá schodišťová jádra. V těch se nachází výtahy. Součástí bytového domu Vídeňská jsou také nebytové prostory, ve kterých můžete provozovat své podnikatelské aktivity. Nové byty jsou kompletně dokončeny a vy se do nich můžete kdykoliv nastěhovat.

Lepší lokalitu byste pohledali

Luxusní byty Vídeňská – Brno se nachází v žádané lokalitě, která nabízí bohaté kulturní i sportovní vyžití. V blízkém okolí je dostatek obchodů, zdravotnických zařízení a do centra Brna se dostanete pomocí MHD za cca 5 minut. A jistě vás potěší i blízkost napojení na městské okruhy a dálnici.

Máte zájem? Prohlédněte si seznam bytů

Za novým developerským projektem stojí brněnská stavební společnost Komfort a.s., která během své dlouholeté působnosti na trhu získala mnoho prestižních ocenění. Pokud vás luxusní byty v Brně zaujaly, přečtěte si o nich další informace přímo na www.komfort.cz. V sekci „nabídka bytů“ najdete aktuální seznam volných bytů.

Publikováno: 26. 10. 2014

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: byty vídeňská | luxusní byty brno | nové byty brno