Sháníte dobrého advokáta? Už nemusíte!

Sháníte dobrého advokáta? Už nemusíte!

Dostali jste se do situace, která vyžaduje právníka? Víme, kde ho seženete! Právní asistenci vyžadují různé situace od banálního sousedského sporu přes dopravní přestupek až po vážný trestný čin. Protože smůla nechodí po horách, ale po lidech, nikdy nevíte, kdy se právě vám přilepí na paty. A věřte, že v těch nejvypjatějších situacích rozhodně nebývá čas na surfování po internetu a shánění právníka. Kontakt na něj je vhodné mít uložený v mobilním telefonu. Jak se říká, pro strýčka Příhodu.

Usnesení proti zahájení trestního stíhání

Bylo s vámi už zahájeno trestní řízení? Podejte proti němu prostřednictvím vámi zvoleného advokáta stížnost. Usnesení proti zahájení trestního stíhání je jedním ze základních opravných prostředků v trestním právu.

Obsah stížnosti svěřte odborníkům

Příprava stížnosti proti usnesení o zahájení trestního řízení je jedním z nejdůležitějších úkonů v trestním řízení. Její obsah, který zároveň představuje první možnost obviněného vyjádřit se ke skutku, z něhož je obviněn, je klíčový nejenom pro celkový postup obhajoby, ale i pro průběh celkového trestního řízení. Jejím výsledkem dokonce může být i zastavení trestního stíhání.

S podáním stížnosti neotálejte

Problematická v mnoha případech bývá velmi krátká lhůta, během níž je možné usnesení proti zahájení trestního stíhání podat. Obviněný má pouhé tři dny od okamžiku, kdy obdržel oznámení usnesení. Z tohoto důvodu se s podáním stížnosti nevyplácí otálet. Už chápete, proč je dobré mít kontakt na advokáta v mobilním telefonu? Více informací spolu s kontakty najdete na odkazu advokátní kancelář Praha.

Obraťte se na profesionála

Právní služby v Praze, Liberci a Hradci Králové například poskytuje renomovaná advokátní kancelář Vladimíra Churceva s bohatým portfoliem právnických služeb. Zkušený advokát se specializující na trestní, občanské, správní i obchodní právo vás může zastupovat také při jednání s finančními institucemi.

Publikováno: 17. 05. 2021

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam