Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Čeká vás rekonstrukce bytového jádra? Dejte si pozor na tyto věci

Ať chceme, nebo ne, v koupelně trávíme spoustu času, a měli bychom proto usilovat o její praktické řešení a příjemnou atmosféru. Pokud váš příbytek hyzdí staré bytové jádro, s rekonstrukcí zbytečně nečekejte. Čím dříve se do ní pustíte, tím lépe pro vás. A protože nejde o jednoduchou záležitost, jistě vám přijde vhod pár rad. Následující tipy nám poskytli odborníci ze stavební firmy ARCHEUS CB, která realizuje veškeré stavební práce a staví rodinné domy na klíč v Českých Budějovicích a okolí.

Zrádná a nebezpečná elektřina

I velmi zkušený kutil, který zvládne téměř celou rekonstrukci svépomocí, se pravděpodobně neobejde bez pomoci odborníka – elektrikáře. Rozvody podléhají určitým bezpečnostním normám a úspora řádově v tisících rozhodně nestojí za jakýkoliv hazard. Bez patřičné odbornosti byste nad spoluprací s profesionálem neměli váhat ani minutu.

Měníte vanu za sprchový kout?

Výměna staré vany za prostorově úspornější sprchový kout, případně vanu jiného tvaru, patří k nejčastějším úpravám. Odborníci na rekonstrukce bytových jader v Českých Budějovicích upozorňují, že je bezpodmínečně nutné zohlednit napojení na stávající odpady. Poměrně často se stává, že realizátor až v průběhu rekonstrukce vyhodnotí montáž jako neproveditelnou. Proto je důležité uvažovat koncepčně a zamyslet se i nad zdánlivě nepodstatnými detaily. Jednotlivé práce na sebe musí navazovat a i menší problém může vážně narušit celkový průběh úprav.

Nepodceňujte kvalitu odvětrávání

Nedílnou součástí rekonstrukce bytového jádra by mělo být sofistikované řešení odvětrávání. Nezapomeňte, že právě koupelna je místem s nežádoucími projevy kondenzace, a proto je důležité zajistit dostatečnou cirkulaci vzduchu. Samozřejmostí by mělo být také použití odpovídajících materiálů – tedy těch, které jsou určeny do vlhkých prostorů.

Pokud máte pocit, že rekonstrukci bytového jádra svépomocí nezvládnete, raději se do ní nepouštějte a nechte to na profesionálech. Odborníci na stavební práce z Českých Budějovic vám ušetří čas i starosti. Reference a kontaktní údaje najdete na archeus.eu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *