Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Užívání konopného oleje vyživuje tělo zevnitř i navenek

Vydejte se přírodní cestou užívání konopného oleje, který přináší blahodárné účinky celému lidskému tělu a jež v sobě nese tisíciletou tradici zpracování konopí pro jeho léčebné schopnosti. Olej z konopných semen je nenahraditelná super potravina s výjimečným obsahem člověku zdraví prospěšných látek. Užívá se nejčastěji jako:

 • potravina
 • výživový doplněk
 • léčivá kosmetika

Užívání konopného oleje jen v nejvyšší kvalitě a za studena.

Jedná se o produkt rostlinného původu, který se získává lisováním semen rostlin z rodu Cannabis. Pro jeho výrobu se používá technická varieta konopí setého, které obsahuje jen zanedbatelné množství psychoaktivního THC. Jedná se o doplněk stravy bez omamných vlastností. Nejkvalitnější je lisovaný za studena, má světle až tmavě zelenou barvu a vyniká jemnou oříškovou chutí a vůní.

Při výběru produktu si dejte pozor na složení, raději šáhněte po tom 100% extra panenském a ideálně v tmavém skle s bio certifikátem na etiketě. Díky tomu budete mít jistotu, že si na kůži i do salátu nakapete jen to nejlepší. Nezapomeňte ho po otevření skladovat v ledničce a spotřebovat ho do půl roku od otevření. Jelikož má nízkou teplotu rozkladu, není tedy vhodný na smažení a fritování.

Superpotravina schovaná v malém semínku

Celá třetina hmotnosti konopného semínka je tvořena jedlým olejem, který obsahuje až 80% esenciálních mastných kyselin. Hlavní část tvoří omega 3 a omega 6 mastné kyseliny přírodou namíchané v poměru 3:1, který je ideální pro fungování našeho imunitního systému a metabolismu. Nutričně výživná bomba je namíchaná z vysokého obsahu vitamínů A, D a E. Další látkou, která má díky jeho užívání pozitivní dopad na naše zdraví je canabidiol (CBD) a vzácný protein globulin edestin.

Zdravotní účinky posílí celý náš organismus

 • Zdravé srdce a oběhový systém – ideální poměr nenasycených mastných kyselin chrání naše srdce a oběhový systém před vznikem degenerativních chorob a podporuje jejich správnou funkci.
 • Vyživuje mozek a důležité orgány – omega 3 mastná kyselina (DHA) je zásadní látkou, která pomáhá správnému vývoji našeho mozku, pokožky, rozmnožovacích orgánů nebo třeba sítnice. Doporučuje se proto používat především v těhotenství, aby byl plodu zajištěn zdravý vývojový proces. Má podobné složení nenasycených mastných kyselin jako rybí tuk.
 • Podporuje imunitní systém – nenasycené mastné kyseliny příznivě ovlivňují stav naší mikroflóry ve střevech a pomáhají tak imunitě chránit tělo před negativními vlivy z okolí.
 • Prospívá našim vlasů, nehtům a pokožce – jeho užívání pokožku zvlhčuje, zklidňuje a obsažené antioxidanty zpomalují její stárnutí.
 • Obsahuje Canabidiol CBD – má na lidský organismus protikřečové a protizánětlivé účinky.
 • Vitamin E – vysoký obsah tohoto přírodního antioxidantu chrání naše buňky před volnými radikály z okolí, přispívá jejich regeneraci a celkově zpomaluje procesy stárnutí.
 • Lehce stravitelný.
 • Neobsahuje alergeny.

Naše kůže ho miluje!

Užívání konopného oleje je pro naši pokožku blahodárné.

 • Je hypoalergenní a vhodný i pro tu nejjemnější dětskou pokožku.
 • Harmonizuje pH kůže a zvyšuje její odolnost.
 • Regeneruje.
 • Působí antibakteriálně a protizánětlivě.
 • Hydratuje pleť do hloubky a snižuje tvorbu vrásek.
 • Zmírňuje svědění, pálení a urychluje hojení ran.
 • Při masážní směsi uvolňuje svaly a klouby.

Výrazně přispívá při léčbě atopického ekzému, akné a lupénky.

Používejte vždy jen ten nejkvalitnější, lisovaný za studena. Pouze takový vám zaručí benefity, které přináší bohatý koktejl nenasycených mastných kyselin, vitamínů a vzácných prvků. Lžičkou konopného oleje denně na salátu či v kapsli posílíte svoji imunitu, srdce, cévy i mozek. Aplikací na kůži si dopřejete přírodní hypoalergenní a vyživující péči bez zbytečné chemie. Jak se vám líbí představa, že v jedné malé lahvičce

se skrývá tolik benefitů pro naše zdraví? Napište nám do komentáře, v jaké formě nejraději užíváte tento malý zázrak právě vy.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *