Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Děti

Skvěle vybavený dětský koutek je základem každé školky!

Provozujete školku a dali jste si nelehký cíl – přilákat nové děti a udržet si ty stávající? Pokud se v oboru pohybujete dostatečně dlouho, jistě jste zaznamenali průběžné změny trendů. Rodiče se zajímají o vybavení školek mnohem více než v minulosti. Klíčovou roli hraje kombinace sympatických a kvalifikovaných učitelů a moderního vybavení. Když se děti do školky těší, pak se její dobré jméno šíří samo. Jednou z možností, jak toho docílit, je pořízení nového dětského koutku.

Hráti si a zároveň se rozvíjet

Vybavení do dětských koutků musí být kvalitní, bezpečné a atraktivní. Jedině tak si děti vyhrají a zároveň se i něco naučí a rozvinou své schopnosti. Odpovídající výrobky najdete v nabídce specializovaného prodejce KW INTEX, který nabízí široké spektrum dětských koutků na www.hraci-koutky.cz.

KW INTEX zajišťuje kompletní servis – technici vybrané vybavení do dětského koutku dopraví k vám do školky, provedou odbornou montáž a vše vám vysvětlí. Jedná se o osvědčené výrobky od evropských výrobců, které rozvíjí dětskou fantazii, paměť a představivost. Děti si při hraní osvojí používání barev, hodin a čísel, zdokonalí se v logickém myšlení, motorice i v dalších ohledech.

Navrhněte si vlastní řešení

Sortiment dětských koutků čítá množství moderních prvků, se kterými si děti velmi rády hrají. Jedná se o rozličné interaktivní hry, hrací panely, nástěnné systémy, stoly… můžete si zahrát na designéra a navrhnout si vlastní unikátní kombinaci.

Přítomnost didaktických hraček pozvedne úroveň školky a potěší rodiče, kteří si zakládají na rozvoji svých dětí. Dětské koutky z nabídky KW INTEX jsou k vidění v desítkách českých školek a školních družin. O vysoké úrovni sortimentu se můžete přesvědčit na vlastní oči během předváděcí schůzky.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *